Madonna, İsrail’de Gerçekleşecek Olan Eurovision’da Sahne Alacak!

 Madonna, İsrail’de Gerçekleşecek Olan Eurovision’da Sahne Alacak!

ATLANTA, GEORGIA – JANUARY 20: Madonna performs in concert during her Rebel Heart Tour at Philips Arena on January 20, 2016 in Atlanta, Georgia. (Photo by Paras Griffin/Getty Images)

Digiqole ad

Madonna, İsrail’de gerçekleşecek Eurovision şarkı yarışmasında sahne alacak.

Yıldız ismin sahne masraflarını ise Kanadalı milyarder Sylan Adams karşılayacak. Söz konusu tutarın yaklşaık 1 milyon doları bulması bekleniyor. 

Geçtiğimiz seneki yarışmanın Netta tarafından kazanılması üzerine yarışma bu sene Tel Aviv’de gerçekleşecek. Netta, “Toy” adlı şarkısı ile dinleyenleri mest etmişti.

Ynet News’in haberine göre, Adams bir aydan uzun süredir Madonna’yı İsrail’e getirmek için diyalog halinde ve işin resmiyet kazanması an meselesi. 

Adams’ın iş ortağı Ynet’e konu hakkında açıklamalarda bulundu. 

“Madonna ve ekibi ile görüşme halindeyiz ve bir kaç gün içinde gösteriyi resmileştirecek imzayı atmasını bekliyoruz.”

“Sylan Adams, Madonna gibi bir ismin Eurovision’a gelmesinin tüm dikkatleri etkinliğe çekeceğini düşünüyor. Ayrıca vesileyle milyonlarca insanın İsrail’in güzel insanlarına dair fikir edinmesini istiyor.”

Pop yıldızı için meşgul bir yıl oluyor. Madonna aynı zamanda Stonewall İsyanları’nın 50. yılı olması nedeniyle elçilik görevini üstlenmiş bulunuyor. Efsane isim, 2018’in son günü New York’taki Stonewall Inn’de sahne almış ve Like A Prayer şarkısını canlandırmıştı

Eurovision şarkı yarışması 14-18 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin