fbpx   .  

Madonna Yeni Filminde Eşcinsel Hakları İçin Mücadele Verecek

Madonna, kendisinin yazıp yöneteceği yeni filmin, LGBT hakları savunuculuğu üzerine olacağını söyledi. Film, Andrew Sean Greer’in, The Impossible Lives of Greta Wells romanından uyarlanacak. 

Andrew Sean Greer’in The Impossible Lives of Greta Wells adlı sevilen romanının uyarlaması, ana karakterin zamanda yaptığı yolcuğu ve yaşadığı üç farklı hayatı anlatıyor.

gretawells-hc-c

 

Filmin konusu, ana karakterlerden biri olan, Greta’nın eşcinsel ikiz kardeşi ve hayatında farklı olasılıkların da mümkün olduğu Felix’in etrafında dönecek.

Harper’s Bazaar’a konuşan kraliçe, 

‘Bu, her zaman hakkında mücadele verdiğim kadın hakları, eşcinsel hakları, sivil hakları gibi, çok önemli konulara dokunuyor’ dedi.

‘Kendimi hep baskı altında hissettim. Bir sürü insanın tuhafına gideceğini biliyorum, ‘Ah,bunu söylemek çok saçma. Sen başarılı, beyaz, varlıklı bir pop yıldızısın’ derken, bütün kariyerim için bir çok şeyden vazgeçtim. Bunun büyük bir kısmı kadın olduğum için ve aynı zamanda geleneksel bir hayat yaşamaktan vazgeçtiğim için.’

‘Çok alışılmamış bir aile yarattım. Benden 30 yaş küçük bir sevgilim var. Bu insanlara çok rahatsızlık veriyor. Yaptığım her şey insanları gerçekten rahatsız hissettiriyor gibi hissediyorum.’

“Neden bu kitap bana hitap ediyor? neden bu kitabı bir senaryoya uyarlamak istiyorum? çünkü bana pek çok düzeyde dokunuyor ve çok önemli konularla ilgileniyor. Şu an, her zamankinden daha çok anlatılması gereken, son derece zamanlaması uygun olan bir hikaye.

Madonna’nın son uzun metrajlı film projesi WE, Wallis Simpson’un hayatı ve King Edward VIII ile olan ilişkisi ile ilgiliydi. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.