Madonna’nın Kardeşi; ‘O Korkunç Biri!’

 Madonna’nın Kardeşi; ‘O Korkunç Biri!’

MADONNA PICTURED WITH HER BROTHER, CHRISTOPHER CICCONE FROM WHOM SHE IS CURRENTLY ESTRANGED DUE IN PART TO HIS RECENTLY PUBLISHED AND VERY UNFLATTERING TELL ALL BOOK ENTITLED “LIFE WITH MY SISTER MADONNA” PICTURES JOHN ROCA

Digiqole ad

Olaylı küsmelerinin üzerinden neredeyse 10 yıl geçmesine rağmen görünen o ki Madonna’nın kardeşi Christopher Ciccone’nin söyleyeceği sözler bitmemiş.

56 yaşındaki tasarımcı ve iç mimar, çoğu Madonna hayranının bildiği üzerine Madonna’nın backstage stilistliğini ve şov tasarımcılığını yapmıştı. Hayatını anlattığı 2008 yılında çıkardığı kitabı Life with My Sister Madonna, ikilinin aniden tüm ilişkilerini yok etmişti, çünkü kitabında “korkunç” kız kardeşinin onun kariyerini nasıl yıkmaya çalıştığından bahsetmişti.

Madonna ve Ciccone

Ciccone, The Sun’a verdiği röportajda şunları söyledi:

“Los Angeles’a geri döndüğümde 500 tanıdığım, bir anda sadece 4 arkadaşa döndü.

Los Angeles’ta ve endüstride fazlasıyla güçlü. işim gereği müzik videolarında ya da turlarda çalışmam gerekiyor, ama bir iş bulabilmem onun yüzünden neredeyse imkansız.”

Kitabını yayımlamasını savunan Ciccone şöyle devam etti:

“Doğrudan onun ne kadar korkunç biri olduğunu, ya da olabileceğini yazabilirdim, ama yazmadım. Sadece 20 yıl boyunca onun yanında yaptığım işin takdir görmesini istedim. Madonna markasının sadece ondan ibaret olmadığını!”

İngiliz saç tasarımcısı Ray Thacker’la evli Ciccone, kız kardeşinin son turları hakkında da şöyle konuştu:  

“Performansları eski tiyatrallığını kaybetti, dinleyiciyle arasındaki bağı koparttı. Bu bir hayal kırıklığı. 94 yılından beri kaç tura çıkabildi? Sadece 5.. Onun neler yapabileceğini bildiğimden o turları izlemek korkunç oluyor.”

İlişkilerini zamanla daha iyiye gittiğini aktaran Ciccone şöyle söyledi:

“O geçmişi az çok atlatabildik. Konuşuyoruz. Hatta geçen babamın üzüm bağında beraberdik. Arada mailleşiyoruz. Benim için geçmiş geçmişte kaldı, ama o biliyorsunuz mazide takılmayı seven birisi ve benim bu konuda yapabileceğim bir şey yok.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin