fbpx   .  

Margot Robbie, Yeni Karayip Korsanları Filmindeki Karakterinin Kuir Olmasını İstiyor

Hollywood’un içinden birine göre Margot Robbie, yeni Karayip Korsanları filmindeki karakterinin LGBTİ+ olmasını istiyor.

Robbie, haziran ayında filmde yer aldığını doğruladı. “Çok fazla kız gücü” sözü veren Robbie, “o dünyaya çok önemli bir kadın öğesi ekleme olasılığından gerçekten heyecanlandığını” söyledi.

 

Şu anda Robbie’nin yaklaşan filmde oynayacağı karakter hakkında çok az şey biliniyor. Ancak birçoğu, ana karakter olarak Kaptan Jack Sparrow’dan görevi devralacağını varsaydı.

Karayip Korsanları yapımcısı Jerry Bruckheimer, Johnny Depp’in bir sonraki film için Kaptan Jack Sparrow olarak dönüp dönmeyeceğinden emin olmadığını söyledi.

Johnny Depp, Fantastik Canavarlar sinema dizisindeki rolünden, kendisine “eş dövücü” diyen bir gazeteye karşı yasal meydan okuması nedeniyle istifa etti. Bu, Karayip Korsanları serisiyle geleceği hakkındaki spekülasyonları daha da arttırdı.

Bruckheimer,

“Şu anda Johnny’nin rolünün ne olacağından pek emin değiliz” dedi.

Margot Robbie, kuir karakterleri oynamaya yabancı değil.

Robbie geçen yıl Bombshell’deki performansıyla Oscar ve Altın Küre’ye aday gösterildi. Oynadığı Kayla Pospisil karakteri, filmde Kate McKinnon’un karakteriyle yatmaktaydı.

Robbie, karakterin cinselliğinin “hikayesinin ve çözülmemiş duygusal yolculuğunun büyük bir yönü” olduğunu söyledi. Ayrıca “Kayla’nın sonunda bir kadınla birlikte olacağını” iddia etmişti.

Bu yılın başlarında Margot Robbie’nin Birds of Prey’deki karakteri Harley Quinn biseksüel olarak açılmıştı. Suicide Squad devam filmi, biri kadın olan eski sevgililerini gösteren bir slot makinesini gösteriyor.

Robbie, Quinn’in biseksüelliğinin “ekranda keşfetmeye çalıştığı” bir şey olduğunu söyledi.

2018 röportajında ​​ise şöyle dedi:

“Çizgi romanları okursanız, Poison Ivy ile Harley’in yakın bir ilişkisi olduğunu bilirsiniz.”

“Bazı çizgi romanlarda bunu bir arkadaşlık olarak aktarıyorlar; diğer çizgi romanlarda aslında bir çift olarak cinsel ilişkiye girdiklerini görebilirsiniz. Poison Ivy’nin evrene katılmasını isterdim, çünkü Harley ve Poison Ivy ilişkisi çizgi romanların en sevdiğim yönlerinden biri.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.