Kaptan Amerika Gelecekte Gay Olabilir!

 Kaptan Amerika Gelecekte Gay Olabilir!
Digiqole ad

Marvel Stüdyosu, gelecekte 3 farklı Kaptan Amerika karakteri yaratma fikri üzerinde çalışmalara başladı: Genç bir siyahi, kadın, ve bir eşcinsel!

Avengers: Endgame filminin sonunda orjinal Kaptan olan Steve Rogers, görevini yapım aşamasında olan The Falcon and the Winter Soldier dizisinde yer alacak olan Sam Wilson’a (diğer adıyla Falcon) devretmişti.

We Got This Covered’ın haberine göre Marvel evreni, ikonik süper kahramanın rolünü devralması için 3 farklı karakter yaratmayı düşünüyor.

Siteye göre, siyahi olan Kaptan Amerika’nın çizgi romanlarda yer alan ve Afrikalı-Amerikalı bir genç olan Eli Bradley (diğer adıyla Patriot) olacağı tahmin ediliyor. Kendisi Young Avengers’ın bir parçası olacak.

Her ne kadar çizgi romanlarda gay olan bir Kaptan Amerika karakteri olmasa da, kadın karakter için 2 olasılık var gibi gözüküyor.

Birinin, Marvel evrenine Ultimates takımıyla dahil olacak Amerika Chavez (Miss America) olacağı öne sürülüyor. Miss Amerika aynı zamanda ilk latin LGBT süper kahraman olacağı için, eşcinsel Kaptan’ı canlandırması da oldukça olası.

Steve Rogers’ın aşık olduğu ve Endgame filminin sonunda geçmiş zaman çizgisinde hayatlarına beraber devam ettikleri Peggy Carter’ın da, yakın zamanda çıkması planlanan What If… ? isimli çizgi dizide Kaptan Britain olarak yer alacağı söyleniyor.

Her ne kadar bu söylenti Marvel tarafından doğrulanmamış olsa da, hepimiz biliyoruz ki Marvel dünyasında hiçbir olasılık saçma değildir!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

29 Paylaşımlar
Paylaş29
Tweetle
Paylaş
Pin