Marvel, Guardian’s Of The Galaxy’den Star-Lord’un Biseksüel Olduğunu Doğruladı

 Marvel, Guardian’s Of The Galaxy’den Star-Lord’un Biseksüel Olduğunu Doğruladı
Digiqole ad

Marvel Comics karakteri Peter Quill’in, diğer adıyla Star-Lord’un, çizgi romanın son sayısında biseksüel olmasıyla uzay biraz daha eşcinselleşti.

Al Ewing tarafından yazılan Guardians of the Galaxy çizgi romanında Star-Lord, Guardians of the Galaxy # 2’de kahramanca bir şekilde ölmüş gibi görünüyordu, ancak şimdi, serinin 9. sayısında, aslında alternatif bir boyuttaki Morinus gezegenine ışınlandığını öğreniyoruz.

Quill, orada mahsur kalarak 140 yıl geçirir ve bir çift seksi mavi insansı olan Mors ve Aradia ile tanışır. Üçü birkaç yıl daha yakınlaştıktan sonra ikili, Quill’e onlarla “birliktelik” yaşamak isteyip istemediğini sorar. Quill, boyuttan kaçmayı ve eski hayatına ve Gamora’ya dönmeyi umduğu için başlangıçta isteksizdir.

Ama on iki yıl sonra o hala Morinus’tadır. Morinus’un On İki Evi’nde Mors ve Aradia ile yolculuk ederken, Ölüm ve Yeniden Doğuş Evi olarak adlandırılan Sekizinci Ev’e girer.

Orada Quill’i iki arkadaşı ile bir tören banyosunda görüyoruz. Onlara sarılırken çifte “benim evimsiniz” diyor. Üçü, 100 yıldan fazla süren bir ilişki kurar. Gelişme ilk olarak Screen Rant’ta bildirildi.

Şimdilik, bu açılma sadece çizgi romanlarda oldu. Ama hepimiz Chris Pratt’in yaklaşan GotG 3’te Chris Hemsworth ile sevişeceğini umabiliriz. Filmlerde Quill’i canlandıran Pratt, Hillsong Kilisesine dayanan bir Hıristiyan kilisesi olan ve ‘eşcinsel hayat tarzını’ onaylamayan Zoe Kilisesi’nin bir parçası. Elliot Page, 2019’da “rezilce LGBTİ+ karşıtı” diyerek kiliseye olan bağlılığı yüzünden Pratt’ten hesap sormuştu.

Pratt kilisesini savundu ve eşcinsellerle bir sorunu olmadığını söyledi. Bunu kanıtlamanın harika bir yolu, oyuncunun karakterin bu bölümünü MCU’ya getirmesi olurdu. Top sizde, Bay Pratt.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

16 Paylaşımlar
Paylaş16
Tweetle
Paylaş
Pin