Marvel, ‘Süper Kuir’ Genç Yenilmezleri Müjdeledi!

 Marvel, ‘Süper Kuir’ Genç Yenilmezleri Müjdeledi!
Digiqole ad

Marvel Studios’tan Kevin Feige, hayranların yaklaşan projelerde eşcinsel süper kahraman Wiccan da dahil olmak üzere Genç Yenilmezleri daha fazla görebileceğini söyledi. 

Genç Yenilmezler üyesi Wiccan, Marvel Evreni’ndeki başlangıcını annesi Scarlet Witch’in hikayesini anlatan ve babası Vision’a yas tutarken kendi sitcom gerçekliğini yaratan WandaVision’da yaptı. Çizgi romanlarda Billy, büyüyüp ekibin bir başka üyesi olan erkek arkadaşı Hulking (Theodore “Teddy” Altman) ile evleniyor.

Genç Yenilmezler ekibi çeşitliliğiyle tanınıyor. 2014’te Genç Yenilmezler çizgi roman dizisi LGBTİ+ temsiliyle GLAAD ödülünü kazanmıştı. 

Entertainment Weekly ile yaptığı röportajda Marvel Studios patronu Kevin Feige, Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) ortaya çıkan kahramanlarla ilgili soruları yanıtladı. Yayına çok şifreli ve alaycı bir cevap verdi.

Feige, “Bir çizgi roman hayranı olarak, çizgi romandaki her şey her zaman ilham kaynağımız ve rehber noktamızdır. Bu şeyler nasıl bir araya geliyor ve hangi şekilde ortaya çıkıyor, beklentileri her zaman altüst ediyor, onlarla tanışmanın her zaman yarısı eğlencedir.” 

2021 ile 2023 arasında vizyona girecek olan Marvel şovlarının ve filmlerinin yaklaşan bir bölümü olan “4. Aşama” nın “sonsuz potansiyeli olan her türden yeni karakter türünü” tanıtacağına söz verdi. Feige, “yeni oyuncular” ve “yeni aktörler”i, “daha büyük bir evrenin parçası” yapmak için geliyor. 

MCU için bir dizi Genç Yenilmez zaten onaylandı.

Kimi zaman Miss America olarak anılan, lezbiyen ebeveynleri olan, kuir bir Latin genç süper kahraman olan America Chavez, Xochitl Gomez’in oynadığı yeni Doctor Strange devam filminde yer alacak. 

Hailee Steinfield tarafından canlandırılacak bir başka üye Kate Bishop, Disney Plus dizisi Hawkeye’da yer alacak. 

Aynı zamanda filmde, The Falcon and the Winter Soldier’dan Eli Bradley’in de görüneceğine dair fısıltılar var.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin