Megan Fox: İnsanlar Biseksüel Olarak Doğuyor

 Megan Fox: İnsanlar Biseksüel Olarak Doğuyor
Digiqole ad

Megan Fox, LGBTİ+ topluluğunun açık ve gururlu bir biseksüel üyesi ve bunu söylemekten korkmuyor!

Jennifer’s Body ve Transformers’ın yıldızı, hafta sonu havuz başındaki yakın tarihli bir Instagram gönderisinde, Onur Ayını anmak için gökkuşağı rengindeki manikürünü sergiledi.

35 yaşındaki aktris, yazı yazıldığı sırada 2,6 milyondan fazla beğeni alan tırnak fotoğrafının başlığına “Yirmi yılı aşkın süredir #LGBTİ+’ın B’siyim” diye yazdı.

Beklendiği gibi, yorumlar biseksüel ikon için sevgi ve destekle doluydu.

Bir takipçi, Megan’ın kesinlikle pek çok kuir insanın cinsel uyanışı olduğunu belirterek, “Tatlım, çoğumuzun içindeki B’yi fark etmemizi sağladın” diye yazdı.

Yahoo! Haberler, Megan’ın cinselliği hakkında ilk kez açılmadığına dikkat çekiyor. Şu anda Machine Gun Kelliy’yle birlikte olan üç çocuk annesi, GQ’ya diğer aktris Olivia Wilde’dan hoşlandığını ve daha önce 18 yaşındayken bir kadın dansçıyla çıktığını ilk kez açıkladığından beri açık.

“Lezbiyen değilim. Sadece tüm insanların her iki cinsiyete de ilgi duyma yeteneğiyle doğduğunu düşünüyorum. Yani, kendimi bir kızla ilişki içinde görebilirdim.”

Esquire ile 2009’da yaptığı bir röportajda ise Fox, kendisini kesinlikle biseksüel olarak tanımladığını söyledi.

“Bence insanlar biseksüel olarak doğuyor ve toplumun baskılarına dayanarak bilinçaltı seçimler yapıyorlar. Biseksüel olmakla ilgili aklımda hiçbir soru yok.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin