Merakla Beklenen “The Boys In The Band“ 30 Eylül’de Netflix’te!

 Merakla Beklenen “The Boys In The Band“ 30 Eylül’de Netflix’te!
Digiqole ad

Ryan Murphy’nin Netflix projeleri hızını kesmeden devam ediyor ve hiç şüphesiz The Boys In The Band, bu projeler arasında en yeni ve en heyecan verici olan projelerinden biri.

Mart Crowley’nin 1968’de yazdığı ve New York’ta geçen bir oyunun yeniden çekimi olan The Boys In The Band, 30 Eylül 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

İlk kez geçen sene duyurulan ve kadrosu eşcinsel oyuncularla dolu filmde, Zachary Quinto, Jim Parsons, Matt Bomer, Charlie Carver, Andrew Rannells, Tuc Watkins ve Michael Benjamin Washington gibi isimler yer alıyor.

Kuir sinemasının yapı taşlarından biri olarak bilinen The Boys In The Band’in ilk film versiyonu 1970’te yayınlandı ve eşcinsel karakterleri konu alan ilk büyük Amerikan yapımı filmlerden biri oldu.

Filmin resmi açıklamasındaysa şöyle yazıyor:

“The Boys in the Band, 1968’de geçiyor ve bir doğum günü partisi için buluşan bir grup arkadaşı konu alıyor. Partinin hostluğunu, içmeyi seven bir senarist olan Michael (Jim Parsons), Harold (Zachary Quinto) için üstleniyor. Partiye katılanlar arasındaysa Donald (Matt Bomer), Michael’ın eski sevgilisi Larry (Andrew Rannels), eşinden yeni ayrılmış Bernard (Michael Benjamin Washington), kütüphaneci Emory (Robin de Jesus), asla utangaç davranmayan dekoratör (Charlie Carver) bulunuyor. Gece, içeceklerle ve kahkahalarla başlasa da Michael’ın üniversite arkadaşı Alan (Brian Hutchison) hiç beklenmedik bir anda çıkageliyor. Haliyle partideki her bireyin uzun yıllardır sakladığı sırrı, teker teker açığa çıkmakla tehdit ediliyor.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

44 Paylaşımlar
Paylaş44
Tweetle
Paylaş
Pin