Kusursuz Bir Lezbiyen Filmi: Good Kisser

 Kusursuz Bir Lezbiyen Filmi: Good Kisser
Digiqole ad

En iyimser insanlar için bile evde kalmak, artık gerçekten can sıkıcı hale geldi. Evinizden ayrılmak zorunda kalmadan yaz tatilinize tat katmanın bir yolu, Netflix’te yayınlanan ve modern bir lezbiyen hikayesini anlatan Good Kisser’ı izlemek olabilir.

Good Kisser, ilişkilerine ve yataklarına üçüncü bir kadını davet eden lezbiyen bir çifti konu alıyor. Elbette üçlü arasında kimya ve duygular arttıkça, karmaşa da çok geçmeden artıyor. 

The Advocate, geçtiğimiz günlerde projenin arkasındaki Wendy Jo Carlton ve Rachel Paulson ile konuştu.

Carlton, Paulson’u ilk başta SheWired’da gördüğünü ve kendisinin komik videolar yaptığını söyledi. Carlton, bu videoları izler izlemez Paulson’ın komik kişiliğinden etkilendiğini belirtti.  

Carlton, karakterlerini nasıl geliştirdiği konusunda,

“Bir şey yazıyorken fiziksel özellikler, karakterin nasıl yürüdüğü, nasıl konuştuğu ve nasıl kişisel özelliklere sahip olduğunu hayal ediyorum. Bu, karakteri sayfaya aktarmamada yardımcı oluyor, Rachel’ı gördüğümde, Good Kisser üzerinde çalışıyordum ve daha yirminci sayfadaydım. Sanırım ona ilk on sayfasını okuttum.”

Carlton, filmlerinde kuir kadınların ‘asıl’ cinsel gerçekliğini ve karmaşıklığını keşfetmekle çok ilgili ve meraklı olduğunu söyledi. Bu konular hakkında yalan yanlış bilgileri filmlerine eklemediğini belirtti. 

Carlton,

“Filmlerde bu tarz olaylar görmediğimiz için böyle bir hikaye ve senaryo yazmak istedim. Bu, benim için kişiye özel seçme hakkıdır. Bu yüzden cinselliği bütün açılarıyla ele alarak ifade etmek istedim.”

Aynı zamanda, “Daha önceden aynı anda birden fazla kadından hoşlandım. Bu yüzden böyle bir film yapmak istedim,” diye ekledi. 

Good Kisser bu hafta Netflix’te yayınlanmaya başladı. Aşağıdan filmin bir kesitini izleyebilirsiniz:

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

83 Paylaşımlar
Paylaş83
Tweetle
Paylaş
Pin