fbpx   .  

Miley Cyrus: İlk Cinsel Deneyimimi İki Kızla Yaşadım

Miley Cyrus, geçtiğimiz günlerde ilk cinsel ilişki deneyiminin iki kızla birlikte gerçekleştiğini söyledi. 

Ayrıca Cyrus, erkeklerden etkilenmeye başlamadan çok önce kızlardan hoşlandığını söyledi.

 

Cyrus, her ne kadar yönelimini çok daha önce annesine söylemiş olsa da 2015 yılında panseksüel olarak açıldı. Aynı zamanda kendini ‘cinsel yönelim ve biyolojik cinsiyetten bağımsız’ olarak tanımladı.

Şimdiyse Cyrus, Alexandra Cooper’ın podcastinde ilk cinsel deneyiminden bahsetti. 

 

Cyrus, “İlk cinsel deneyimim iki kızla birlikte oldu,” dedi.

“Arkadaşlarım, ben daha 11 ya da 12 yaşımdayken erkeklerle neler yaptıklarını anlatırdı. Pek anlam veremezdim. Bu yüzden ilk cinsel deneyimim kız arkadaşlarımla oldu. Ayrıca erkeklerden etkilenmeye başlamadan çok önce kızlardan hoşlanıyordum. 11 yaşındayken Minnie Mouse’un çok seksi olduğunu düşünüyordum. İlk öpücüğüm de zaten bir kızlaydı.” 

Geçtiğimiz zamanlarda Cyrus, Liam Hemsworth ile evlenip boşandı. Aynı zamanda Cody Simpson ile 2019’un ekim ayından beri sevgili olsalar da artık sadece arkadaşlar.

Ayrıca Cyrus’ın 2015 yılında model Stella Maxwell ve 2019 yılında blogger Kaitlynn Carter ile oldukça açık bir ilişkisi oldu. Yani Cyrus’un kadınlardan hoşlanıyor olması, yeni bir şey değil.

Cyrus, önceden yaptığı bir röportajdaysa,

“Güneyde büyürken ilk öpücüğüm bir kızla oldu. Buna, Nashville’de kimse anlam veremezdi, o zamanlar, Disney’de korkmadan eşcinsel arkadaşlarını desteklediğini söyleyen çocuklardan biriydim.” Demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.