Modern Family’nin Mitch ve Cam Karakterlerine Yönelik Spinoff Geliyor Olabilir!

 Modern Family’nin Mitch ve Cam Karakterlerine Yönelik Spinoff Geliyor Olabilir!
Digiqole ad

*Bu yazı Moden Family’nin finali hakkında hafif spoilerlar içermektedir.

11 yıl ve 11 sezondan sonra ABC’nin komedi dizisi Modern Family, uzun zamandır izleyiciler tarafından heyecanla beklenen iki saatlik özel final bölümünü geçtiğimiz günlerde yayınladı. Her ne kadar kadronun final sonrasında dağılacak olması hayranları üzse de, dizinin kuir çifti Mitchell Pritchett (Jesse Tyler Ferguson) ve Cameron Tucker (Eric Stonestreet) ile ilgili bir spinoff çıkabileceği söyleniyor.

Modern Family’nin yaratıcılarından Steve Lavitan ve Christpoher Lloyd’a, Deadline tarafından Mitch ve Cam’in Missouri’ye taşınmasını konu alan bir spinoff yapılıp yapılmayacağı soruldu. Her ne kadar bunun kararını vermemiş olsa da ikili, özellikle çifte odaklanacakları fikrine açık olduklarını söyledi.

Levitan,

“Şu anda şahsen bunu düşünmüyorum. Sanırım Mitch ve Cam’i konu alan spinoff hakkında düşünen birkaç yazar var ve gerçekten bir tek bunun hakkında düşünüyorlar. Her ne kadar ben bu konu hakkında düşünüyor olmasam da Jesse ve Eric’in büyük hayranıyım ve bu karakterlerin tek başına bir diziyi kaldırabileceklerini düşünüyorum. Modern Family için 12 yıl çalıştıktan sonra sadece yeni bir şeyler üzerinde çalışma ihtiyacı hissediyorum.”

Lloyd ise,

“Hayır. Onları yeni bir maceraya çıkarmak istedik ve Mitchell’in Cam’i takip etmesinin mantıklı olacağını düşündük. Sonuç olarak Cam, Mitchell’in hayatında 11 yıl boyunca etkili oldu. Cam, harika ve heyecan verici şeyler yapabilme şansını elde edince Mitchell bunu normal karşıladı. Ben de hayallerinin peşinden koşmasının iyi olduğunu düşünüyorum.”

Lloyd,

“Dediklerimize göre, böyle bir olasılık var,” diyerek devam etti. “Bir spinoff olacak mı? Emin değilim fakat üzerinde düşünmezsek aptallık ederiz. Her ne kadar bir spinoff yapmak endişe verici bir şey olsa da birçok açıdan düşüneceğiz ve emin olmadığımız sürece yapmayacağız. Uzun süreli bir şey mi olacağını söylemek istemiyorum fakat bu konu da tartışılacak. Yine de olabilirliği var.”

Emmy ödüllü dizi 2009 yılında ilk yayınlandığında çığır açmıştı. O zamanlar televizyonda LGBT temsili bugünkü kadar yaygın değildi. Eşcinsel evlilikleri yasal hale gelmeden bir yıl önce ikili, dizide evlendi. Deadline’ın raporlarına göre dizinin finali 7,43 milyon kişi tarafından izlendi.

Her ne kadar spinoff ile ilgili hiçbir şey doğrulanmamış olsa da Mitch ve Cam’in artık ekranlarda görülemeyeceği gerçeği hayranların bir süre sonra ikiliyi konu alan spinoff istemesine sebep olacaktır.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin