fbpx   .  

Modern Skull

Yılın son günü, son postu blogta! Zamanın ne kadar hızlı geçtiğini birkez daha farkediyorum. Haziranın ortasında bir yola çıktık, Wind Of Marine postuyla blogta stil üzerine yazılar yazmaya başladım. 5 ayı geçen süre içinde çok yol katettim, yeni insanlarla tanıştım, güzel mailler aldım ve birçok takipçi kazandım. Seven olduğu gibi eleştirenler de oldu. Dikkate aldım…

img_66092014 Harika bir yıldı, 2015 yine benim yılım olacak! Daha öncede bahsetmiştim, ” Bilgisayarında,telefon veya tabletinde oyun oynayan arkadaşlarımı görüyordum ve ben zamanımı ne için öldürmeliydim?” fikriyle açılan bu blog artık benim Arzu Kaprol Yöneticiliğim dışındaki 2. işim oldu.img_6605

Kartal Ulubağ ne güzel fotoğraflar çekti. Burdan tekrar teşekkür ederim! Studyo çekimlerimizin 2. kombini Modern Skull’da; en sevdiğim t-shirt, en sevdiğim eldivenler ve asos.com’dan sadece 5 euro ‘ya bayıla bayıla aldığım gözlüklerim var.

 

img_6601İnternet alışverişi için önereceğim güzel bir site! Mutlaka ziyaret edin! Blog’a 1 post daha gelecek sonra 2015’in ilk seyahatini gerçekleştiriyorum. Amsterdam postları Ocak ayında blogta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.