Mortal Kombat 11 Ultimate, Mileena’nın Tanya’yla Lezbiyen İlişkisini Doğruladı

 Mortal Kombat 11 Ultimate, Mileena’nın Tanya’yla Lezbiyen İlişkisini Doğruladı
Digiqole ad

Mortal Kombat 11 Ultimate, Mileena’nın kilit bir suikastçiyle ilişkisini resmileştirerek uzun süreli bir hayran teorisini doğruladı.

Mortal Kombat serisi 1992’de piyasaya sürülmesinin ardından dövüşme, kayıplar ve oyunu daha kanlı ve iyi yapmak için gerekli olan her alanda ilerledi. Oyun serisi aynı zamanda çeşitli dönemlerden pek çok karakteri içeren anlatısıyla hikaye anlamında da gelişti. Bu da Ed Boon ve Co’nun daha kapsayıcı hikayeler üretmesine izin verdi.

Buna Mortal Kombat X’in eski Shaolin keşişi olup Cassie Cage’in Özel Kuvvetler ekibine katılan Kung Jin de dahil. Serinin ilk eşcinsel karakteri olsa da, hayranlar sadece gizli eşcinsel olduğuna dair bir flashbackten daha fazlasını istiyorlardı. İşte şimdi Mortal Kombat 11 Ultimate Mileena’nın Eden’lı müttefiki Tanya’yla lezbiyen ilişkisini doğrulayarak bunu biraz telafi ediyor.

Her ne kadar Mileena Mortal Kombat II’den, Tanya’ysa Mortal Kombat 4’ten beri var olsalar da ilişkileri MK X’ten beri daha farklı bir hal aldı. MK X aralarında hafif bir cinsel gerilim olduğuna işaret ediyor olsa da bazıları bunu şaka olarak yorumladı. Ancak bu şakalaşmalardan fazlası var gibi görünüyordu.

Şimdiyse Mileena’nın Kronika tarafından geçmişten koparılmasıyla, yeni sonu her şeyi dönüp dolaşıp aynı noktaya getirdi. Mortal Kombat X’in sonunda kainatı kontrol altına almak için bir klon ordusunu serbest bırakmış olsa da bu daha olgun Mileena nasıl öldüğünü ve başta aşk olmak üzere bazı şeyleri kaçırdığını biliyor.

Hayatını daha iyi bir hale getirmek isteyen reddedilmiş Mileena, Kitana’yı öldürdükten sonra kainatı yönetmek yerine İmparator Shao Kahn ve Kraliçe Sindel’in mükemmel kızları olarak Kitana’nın yerini alıyor. Ancak gerçek mutluluk Mileena’nın bir varis, müstakbel bir kraliçe istemesiyle geliyor. Ve onu Tanya ona sarılırken kucağında bir bebekle görüyoruz.

Mileena bebeği insan etiyle besleyip kabul görmek ve tiksinilmemekle ilgili konuşurken Tanya’nın yüzündeki gülümseme birbirlerine aşık olduklarını gösteriyor. Boon’un Mileena’yı koyu hayranlarının yoğun istekleri üzerine geri getirdiği düşünülürse bunun izleyicilerin büyük bir kısmına ulaştığı kesin. Bu dünyanın mistisizm ve bilim üzerine kurulduğu için kimse bebeğin nasıl yaratıldığını sorgulamıyor bile. Sadece Mileena ve Tanya’nın kızı müstakbel kraliçe ve belki de iki annesinden de daha ölümcül biri olarak -sapık büyük annesi Kraliçe Sindel’ı saymıyoruz bile- yetiştirmesinin görmek isterdik.

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Mortal Kombat 11 şu an Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch’ten erişilebilir durumda.

Öneriler

1 Comment

    Avatar
  • iki karakterimizinde biseksüel olduğunu doğrulandı 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Paylaşımlar
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin