Adam Lambert Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi

 Adam Lambert Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi
Digiqole ad

Adam Lambert model sevgilisi Javi Costa Polo’dan ayrılmasından bir sene sonra Tulum, Meksika’da gizemli bir erkekle samimi bir şekilde görüntülendi.

American Idol yıldızı yeni sevgilisini öperken dövmelerini de gösteren üstsüz vücudunu gözler önüne serdi. Sığ sularda oynayan ikili, arada birbirlerine sarılarak ve birbirlerini öperek mola verdi.

Lambert ve Polo, modelin ülkesi İspanya’ya dönemesiyle ayrılmışlardı.

O zaman bir Instagram Live videosunda ayrılıktan bahseden Polo,

‘Peki millet. Pek çoğunuzun bildiği gibi, neler olduğuyla ilgili konuşmamız gerekiyor ve siz sadece olayları benim açımdam görüyorsunuz… Biliyorsunuz, Adam ve ben artık beraber değiliz ve bu benim kalbimi kırıyor. Çünkü Adam’ı çok seviyorum. O hayatım boyunca tanıştığım en muhteşem insan. Ben hep onun olacağım, o da hep benim olacak. Maalesef, ben ABD vatandaşı değilim. Bu yüzden birlikte, benim büyümeyi ve öğrenmeyi sürdürmem için en iyi şeyin, buna izin veren bir ülkede olmam olduğuna karar verdik,’ demişti.

Queen şarkıcısı Mart 2019’da Polo’yla ilişkisini açıklamıştı.

Temmuzda Lambert RuPaul Show’da ‘Instagram’da tanıştık. Instagram’da delilerle tanışmaya bayılıyorum,’ diye şaka yapmıştı.

‘Sanırım bu kadar zaman sonra, iyi bir insan sarrafıyım. Yani, arada bir saçmalıyorum, ama dikkatliyim. Bir süre mesajlaştık ve sonra düzgünce buluştuk. Harikaydı. En başından beri iyi anlaştık.’

Polo’yla olan ilişkisi, 2013’te Fin Sauli Koskinen’dan ayrıldıktan sonra, Lambert’in ilan ettiği ilk ilişkisiydi.

Lambert, Polo’yla ilişkisini açıklamak konusunda tereddüt edilip edilmediği sorulduğunda, bunun kaçınılmaz olduğunu söyledi.

‘Her şeyin ortada olduğu sosyal medya çağındayız ve bence bir şeyi sır olarak tuttuğunuzda, ortaya çıkınca daha büyük bir mesele haline geliyor,’ dedi.

‘Bu yüzden ‘bu benim sevgilim, aşığız, mutluyuz, teşekkürler ve bu kadar’ demek istedim.’

The Voice Australia’da seslendirdiği yeni single’ı New Eyes’ın yeni sevgilisiyle olduğunu RuPaul’e doğruladı.

‘Yeni bir sevgilim var, bu yüzden bu şarkıyı ilk single’ım olarak seçtim,’ dedi.

‘Bu albümde pek çok farklı havanın olduğunu düşündüm, daha tempolular da var. Ama bu adam bana romantik hissettiriyor, bu yüzden de aşkla ilgili güzel bir şarkı söylemek istedim.’

Şarkıcı, Queen with Lambert, Queen + Adam Live Around the World isimli canlı albümlerini Ekim 2020’de piyasaya sürdü.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

24 Paylaşımlar
Paylaş24
Tweetle
Paylaş
Pin