Ricky Martin: Beşinci Çocuk İçin Deliren Jwan İçin Bekleyen Birkaç Embriyom Daha Var

 Ricky Martin: Beşinci Çocuk İçin Deliren Jwan İçin Bekleyen Birkaç Embriyom Daha Var
Digiqole ad

Ricky Martin, büyük bir aile fikrine bayılıyor. 48 yaşındaki şarkıcının 2016’da evlendiği Jwan Yosef’le birlikte dört çocuğu var. Martin’in ilk çocukları 2008’de doğan ikizler Matteo ve Valentine. Yosef’le evlendikten sonraysa aile 2018’de kızları Lucia’nın, 2019’daysa oğulları Renn’in aralarına katılmasıyla iyice genişledi. Ancak Martin’e göre, evlerinde hala yer var.

Latin yıldız Entertainment Weekly’ye,

‘Bazı insanlar deli olduğumu düşünüyor ama ben büyük bir aileye bayılıyorum ve bekleyen birkaç embriyom daha var,’ dedi.

Ama bu Ricky Martin’in beşinci çocuğu gerçekten istediği anlamına mı geliyor? Konu üstüne daha fazla soru sorulunca Martin ‘Bilmiyorum. Bütün söyleyeceğim bu,’ diye yanıtladı.

Daha sonraysa ‘Jwan şu an deliriyor, ama sorun yok ona söylemeyin,’ diye şaka yaptı.

2020 Latin GRAMMY’lerine aday olan şarkıcı için, çocuk sahibi olmak her zaman bir lütuf değildi. Bazen, gerçekten acı verici de olabiliyor. Özellikle iki büyük oğlunun ergenliğine girmelerini izlemek zor olmuş. Ama onları yine de seviyor.

İkizleri hakkında konuşan Martin ‘Ergenlik öncesindeyiz ve garip bir hal almaya başladı. Ve bundan da öte bir karantinayla mücadele ediyoruz ve ortam ‘Offf… yolumdan çekil. Bu benim odam, senin değil vs. vs.’  gibi. Bilirsiniz, bunlar olayın birer parçası. Ama ikisi de çok iyi çocuklar. Uğraştıkları şeyi düşününce okulda gayet iyiler ve küçük kardeşlerine karşı koruyucu abi rolünde de çok başarılılar, ve’ dedi.

Sözlerini ise ‘Yani, her şey çok güzel. Onlarla inanılmaz gurur duyuyorum ve ailemin bir parçası oldukları için çok şanslıyım,’ diye bitirdi.

Peki bu aile gelecek sene daha da büyüyecek mi? Öğrenmek için beklememiz gerekiyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

27 Paylaşımlar
Paylaş27
Tweetle
Paylaş
Pin