Ne Öpücük Ama!

 Ne Öpücük Ama!
Digiqole ad

İngiliz şarkıcı Sam Smith, erkek arkadaşı Brandon Flynn ile Londra’da samimi bir şekilde görüntülendi. İkilinin hayranları sosyal medyada yayınlanan fotoğrafları yorum yağmuruna tuttu.

Sam Smith ve ABD’li oyuncu Brandon Flynn’in aşk dolu tatili devam ediyor. Londra’nın Soho bölgesinde Smith’in kız kardeşiyle zaman geçiren ikili, romantizm dolu anlar yaşarken görüntülendi.

Smith ve Flynn’in tutkuyla öpüştükleri fotoğraflar salı günü sosyal medyada paylaşılırken, ikilinin hayranları kısa sürede binlerce yorumda bulundu.
Instagram kullanıcılarından biri ‘İlk kez öpüşüyormuş gibi görünen Sam Smith’e tebrikler’ yazarken, 13 Reasons Why dizisinin yıldızı Flynn yorumu ve fotoğrafı beğenmeyi ihmal etmedi.

Bir süredir İngiltere’de bulunan çift, ülkeyi etkisi altına alan soğuklara karşı ise farklı tepkiler verdi. Smith, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, ‘Londra’yı çok seviyorum. Evde olmak gibisi yok’ derken, Miami doğumlu Flynn ise havayla ilgili ‘dondurucu’ diye şikayet etti. Smith ve Flynn birlikte olduklarını iki ay önce Instagram’dan duyurmuştu.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

49 Paylaşımlar
Paylaş49
Tweetle
Paylaş
Pin