Netflix, Yeni Eşcinsel Romantik Komedisi ‘Single All the Way’i Duyurdu

 Netflix, Yeni Eşcinsel Romantik Komedisi ‘Single All the Way’i Duyurdu
Digiqole ad

Geçtiğimiz yıl tatil romantik komedisi türünde benzeri görülmemiş sayıda LGBTİ+ yapımı çıktı. Ve bunun tek seferlik bir şey olduğunu düşünenler için ilk haberi aldık gibi görünüyor: Netflix, bu tatil sezonu duyurusuyla kapıdan ilk çıkan gibi görünüyor. Aktörler Michael Urie, Philemon Chambers ve Luke MacFarlane, Tony ödüllü yönetmen Michael Mayer’in yeni projesi Single All the Way’de rol alacak.

Filmde, Peter (Urie) en yakın arkadaşı Nick’i (Chambers) tatil için onunla eve götürür ve çiftin bir ilişki içindeymiş gibi davranmasını sağlar. Peter’ın annesiyse Peter’la antrenörü James’e (MacFarlane) bir randevuya ayarlar. 

Yapımcı Muse Entertainment’tan Joe S. Rice, Variety’ye şunları söyledi:

“Bu histerik, hareketli projenin en sevdiğim yanı, eşcinsel erkekler arasındaki dostluğu ve sevgiyi araştıran gerçek bir tatil romantik komedisi olması.”

Sırasıyla Ugly Betty ve Brothers & Sisters gibi projelerle tanınan Urie ve MacFarlane, açık oyuncular. Chambers’ın cinselliği henüz bilinmiyor, ancak diğer etkinliklerin yanı sıra Seattle Queer Film Festivali’nde gösterilen kısa film Of Hearts and Castles’da rol aldı. 

Barry Bostwick, Jennifer Robertson, Jennifer Coolidge ve Kathy Najimy Single All the Way’de yardımcı rolleri üstlenecek. 

Mayer, Variety’ye

“Bu filmi yazmaya oturduğumda, bir tatil romantik komedisinde şahsen görmek istediğim şeylerin bir listesini çıkardım. Liste, eşcinsel arkadaşlıkların ve ilişkilerin benzersizliğini dürüstçe tasvir etmekten ailelerimizin çoğu zaman komik dinamiklerine, Jennifer Coolidge’e kadar geniş bir yelpazeye yayıldı. Hepsini kucakladığı için Netflix’e minnettarım. Canlanmasını görmek için sabırsızlanıyorum.”

Projenin bu yıl içinde yayınlanması bekleniyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin