Netflix’in Yeni Korku Serisi Homofobi ve Nefretin Gerçek Lanet Olduğunu Gösteriyor

 Netflix’in Yeni Korku Serisi Homofobi ve Nefretin Gerçek Lanet Olduğunu Gösteriyor
Digiqole ad

Netflix’in kuir kapsayıcı korku üçlemesi film serisinin son bölümü olan 1666’da, güçlü ve bitmiyor gibi görünen lanetin kökenlerini görüyoruz!

Serinin üçüncü ve son filminde, homofobi, sağduyu, nefret, dini kıskançlık ve kadın düşmanlığının ölümcül bir kombinasyonunun Sarah Fier adlı bir kadının düşüşüne nasıl yol açtığını öğrenmek için 1600’lerin ortalarına kadar seyahat ediyoruz. Kendisi, büyücülük yapmakla suçlanan ve Shadyside’ı yüzyıllardır rahatsız eden laneti ateşleyen kişi.

Out, 1666’nın yıldızları Gillian Jacobs, Ashley Zukerman ve Darrell Britt-Gibson ile çeşitli, LGBTİ+ merkezli, çok kuşaklı bir korku dizisinin parçası olma hakkında sohbet etme şansı yakaladı!

Martin’i oynayan Darrell Britt-Gibson, “Böyle bir projenin parçası olmayı sevdim, çünkü temsil önemlidir” dedi. 

“Ayrıca her zaman bir şey olmak zorunda değil, değil mi? Sadece birbirini seven bu iki karakterin var. Birbirlerini seviyorlar. Kimse tek tip değil. Bundan daha önce bahsetmiştik ve o kadar güzel ki, tekrar söylüyorum, temsil önemlidir.”

Fear Street üçlemesinin tamamı – Birinci Bölüm: 1994, İkinci Bölüm: 1978 ve Üçüncü Bölüm: 1666 – şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin