fbpx   .  

NYX Cosmetics ve Sephora, Pride 2020 Koleksiyonlarını Tanıttı

Birçok ünlü marka, her yıl Pride ayı için haziran aylarında özel koleksiyonlar çıkarıyor. Bu yıl her ne kadar korona virüs salgını sebebiyle dünya çapında birçok Pride yürüyüşleri ve kutlamaları iptal edilse de, Pride ruhunu özel koleksiyonlarıyla yaşatacak birçok marka bulunuyor. Bu markalar aynı zamanda GLAAD, The Trevor Project, GLSEN, All Out International, Los Angeles LGBT Center gibi birçok LGBT organizasyonuna bağışlarda bulunuyor. NYX Cosmetics ve Sephora’da,  Pride 2020 koleksiyonlarıyla bu markalar arasında göze çarpmayı başarıyor.

Sephora, bu yıl “We Love Pride” isimli bir koleksiyon yayınladı. Koleksiyonda altı adet sınırlı sayıda ürün bulunuyor. Bu ürünlerin arasında ‘Love Is Love’ isimli mat, kırmızı bir ruj, Tarte’ın gökkuşağı renklerine bürünmüş paleti ‘Let it Rain-bow Eye Set’i bulunuyor. Ürünler 9 ve 25 dolar arasında değişiyor. Satılan her bir üründen elde edilen bir dolar, çeşitli kar amacı gütmeyen LGBT organizasyonlarına bağışlanacak.

 

NYX ise bu yıl Pride ayına özel olarak iki ürün piyasaya sürdü: ‘Shout Loud Pride’ isimli rujları ve parlak, pastel gökkuşağı renklerine bürülü kalp baskılı ‘Vivid Bright’ eyelinerları.

 

Aynı zamanda NYX’in, Pride ayına özel ‘Professional Makeup Ultimate Shadow Pride’ isimli bir paleti de bulunuyor. Palette, gökkuşağı renklerinin farklı tonlarına sahip 16 renk barındırıyor. Aynı zamanda bu yıl NYX, seçmiş olduğu bir LGBT organizasyonuna 50 bin dolar bağışta bulunacak. NYX’in Pride ürünleri ise 7 ve 18 dolar arasında değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.