Oreo, LGBTİ+ Tarihine Verdikleri Önemi Çıkardıkları Yeni Gökkuşağı Renkli Bisküvileriyle Gösterdi

 Oreo, LGBTİ+ Tarihine Verdikleri Önemi Çıkardıkları Yeni Gökkuşağı Renkli Bisküvileriyle Gösterdi
Digiqole ad

Oreo, LGBTİ+ Tarih Ayı’na verdikleri desteği göstermek adına sınırlı sayıda gökkuşağı renkli bisküvileri satışa çıkarıyor.

Bisküviler, markanın PFLAG National’la yaptığı ve ittifak kurmayı teşvik etmek için birkaç kampanya üzerinde çalışan yeni bir iş birliğinin bir parçası olarak Proud Parent isimli bir kısa filmle birlikte piyasaya sürüldü.

Yukarıda da görebileceğiniz gibi, dokunaklı film Amy ve Jen adındaki iki kadının aşkına odaklanıyor.

Film ikilinin ilişkisine bakıyor ve LGBTİ+ topluluğunun partnerlerini aileleriyle tanıştırmak istediklerinde yüzleştikleri zorlukların altını çiziyor.

Film, Jen’in babasıyla ilişkisini çok az diyalogla göstererek başlıyor. Süreç boyunca çiftin ailelerinin tanışmasını izliyorsunuz ve filmin sonunda ikisi de Jen’in gururlu babasını kucaklıyor.

Oreo’nun web sitesine göre: ‘Film Jen ve Amy arasındaki aşkı, çocuk-ebeveyn ilişkilerini ve özellikle de LGBTİ+ topluluğu için bir partneri eve ilk kez getirmenin zorluklarını gösteriyor. Yapım, aile sevgisi, destek ve şefkatin gerçek önemini vurguluyor.’

Rengarenk bisküviler henüz marketlerde mevcut değil, Amerika’da yaşıyorsanız Twitter üzerinden yarışmaya katılarak bir tane kazanabilirsiniz.

9 Ekim itibariyle 10.000 paket gökkuşağı renkli Oreo hayranların elde etmesi için hazır olacak.

Tek yapmanız gereken farkındalığı biraz arttırmak ve #ProudParent kampanyasına katılmak.

Çoğumuz için acı bir şekilde, Ts and Cs, yarışmanın sadece ABD ve Porto Riko’da yaşayanlar için olduğunu ifade ediyor. Ama eğer bunlardan birinde yaşıyorsanız ve 13 yaşın üzerindeyseniz, neden olmasın?

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

73 Paylaşımlar
Paylaş73
Tweetle
Paylaş
Pin