Panseksüel Yıldız Bella Thorne, OnlyFans Hesabı Üzerinden 24 Saatte 1 Milyon Dolar Kazanarak Rekor Kırdı!

 Panseksüel Yıldız Bella Thorne, OnlyFans Hesabı Üzerinden 24 Saatte 1 Milyon Dolar Kazanarak Rekor Kırdı!
Digiqole ad

Bella Thorne, OnlyFans’te 24 saat içerisinde bir milyon dolar kazanan ilk kullanıcı oldu. 

22 yaşındaki Thorne, açtığı OnlyFans hesabıyla bir haftada 2 milyon dolar kazandı.

Aynı zamanda panseksüel olan eski Disney Channel yıldızı, 19 Ağustos tarihinde OnlyFans’e katılacağını duyurmuştu. OnlyFans isimli sosyal medya hesabında influencerlar istediği her şeyi (cinsel içerik de dahil olmak üzere) paylaşabilmektedir. Bu içerikleri görüntülemek içinse kullanıcıların belirli miktarda içerik sahibine para ödemesi gerekmektedir. 

Thorne, PAPER ile röportajında 20 dolarla üye olunabilen ve yıldızın fotoğraf ve videolarına erişilebilen OnlyFans hesabında kendisine gelen her mesaja yanıt verdiğini söyledi. 

“OnlyFans, sansürlememe gerek kalmadan, yargılanmadan ve sadece kendim olarak fotoğraflarımı tamamen kontrol edebildiğim ilk platform,” dedi.

Thorne, Twitter hesabında OnlyFans hesabında “çıplaklık” paylaşacağını da söyledi. Aynı zamanda Thorne’un OnlyFans hesabı yakında çıkacak bir belgesele araştırma niteliğinde olacak. Thorne, Instagram hesabında arkadaşı ve yönetmen Sean Baker ile bir belgesel üzerinde çalışacağını duyurdu. 

Ayrıca Thorne, 2010 ve 2013 yılları arasında Disney Channel’da yayınlanan Shake It Up isimli dizide CeCe Jones karakteriyle ünlü oldu. 2019 yılında Good Morning America’da panseksüel olarak açıldı. Oyuncu, daha önce kendisini biseksüel olarak tanımlamış olsa da “aslında panseksüel” olduğunu keşfettiğini söyledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

84 Paylaşımlar
Paylaş84
Tweetle
Paylaş
Pin