fbpx   .  

Parti Kur Oy Vereyim!

Gıybetten kim usanır?! Tadına doyum olmaz!!!

Yahu gıybetten kim usanır; sevmediğimiz, hatta yeri geldiğinde sevdiğimiz ama içten içe bi sinir olduğumuz o kişi veya kişileri (-ki genelde tek bir kişiden yola çıkarak sayısı milyonlara uzanan bir kitleyi içerir) bir kahve sohbetinde, içki masasında, whatssapp gruplarında çekim çekim çekiştirmeyi kim sevmez?!

Tabii ki ben de seviyorum hatta çok seviyorum ve çok şanslıyım ki bugünden itibaren tüm dünya starlarının, hatta ara ara bizimkilerin dedikodusunu GAYMAG üzerinden sizlerle özgürce yapabileceğim. Müzik falan değil arkadaşlar, ruhun gıdası olan bir şey varsa o da “Gıybet”, benden söylemesi…

 

Parti Kur Oy Vereyim Kim!

Geçtiğimiz hafta Kim Kardashian’ın İspanya – Vogue Dergisi için verdiği makyajsız fotoğraf çekimi yaptığını duyduğumda birçok kişi gibi ben de kendisinin meşhur kalçalarını sergileyeceğini düşünmüştüm ama Kardashian beni utandırdı. Hatun bildiğin ev haliyle karşımızda! Kim resmen “her türlü kadının hasıyım arkadaş!” dercesine meydan okuyor, hatta kafa tutuyor sıfır makyaj, ev hali pozlarıyla tüm dünyaya! Hani sanki Kim Bacı’mız işten gelmiş, topuklularını bir kenara fırlatmış, makyajını silmiş, ev kıyafetlerini üstüne geçirmiş, mutfağında ton balıklı salatasını yaparken kankası gelmiş de “şu pejmürde halini çekeyim; instagrama atarız, geyik olur” demiş ve bu fotoğrafları çektirmiş.

Kardashian, kah Mickey’li tshirtüyle kah emekliye ayrılmış baba pijamasıyla karşımızda. Tüm özensizliğine rağmen ben ve çevremdeki arkadaşlarımın, olmak için saatlerimizi ve tonlarca paramızı döktüğümüz “cool and sexy” statüsünde ilk sırayı almış. İlk bi resimlere baktım; “Adaletin bu mu dünya?!” dedim, içten içe bi hasetlendim ama sonra da hakkını vermeden edemedim. Tabii ki kolaycılıkta sınır tanımayan bir kişi olarak hemen işin cinliğine kaçtım; Kardashian’ın bu açılımı bizim hayatımızı da kolaylaştırabilir!!!

Chillin #VogueSpain #KimNoFilter

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Mağlum aylardan Temmuz, ortalık cayır cayır yanıyor, havanın sıcaklığı, boğukluğu kabus gibi üstümüze çöküyor ama biz “aman güzel olayım”, “aman sexy olayım” kaygısıyla daracık, minicik, ultra rahatsız; bir o kadar da bütün kış edindiğimiz kilolarımızı saklamayan hatta “fazla kilo açık hava sergisi” gibi dolanmamızı sağlayan kıyafetlerimizle ortalıkta cirit atıyoruz. Eminim bu çekilen sıkıntı hayal ettiğimiz sonuçları da elde etmemizi sağlamıyor çoğu zaman (en azından bende ☹ ). Ama şimdi nooldu?! Kim’ciğim bu konuda büyük bir açılım yaptı; bakımsız ev halimizle ortamlardan ortamlara koşmak neden yeni trendimiz olmasın?

Caption this… #VogueSpain #KimNoFilter

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ortalama bir hesaplama yaptığımda paçoz ev halimizin moda olmasıyla; paramızdan, vaktimizden ve “mükemmel olmayan fiziğimizle daracık tshirtler, pantolonlar giyme haksız özgüvenimiz”den edinebileceğimiz tasarruf sevinç çığlıkları atmama yetti açıkçası.
Ah be Kardashian senelerce nefret ettim senden! Aşırı vamp halini gözümüze sokup, beklentiyi bu doğrultuda tuttuğun için ama bak ne güzel sen de yola geldin, bi sevdim valla seni. Hatta sen bu başlattığın akımın sonunu getir, bu pasaklılık yeni trendimiz olsun; alışverişe, işe, arkadaş gezmelerine hatta datelerimize bile bu kıyafetlerle gider hale gelelim gör bak benden sıkı kankan oluyor mu?!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.