fbpx   .  

Pose Yıldızı Indya Moore, YSL’nin Yeni Yüzü Olacağını Duyurdu

Dev moda markası 10 Şubat itibariyle 27 yaşındaki oyuncuyu güzellik standartlarını yıkmak için başlattığı yeni programına dahil etti. 

Marka 8 Şubat’ta Euphoria’dan tanıdığımız Barbie Ferreira ile de çalışacağını duyurmuştu.

 

Moore heyecanını takipçileriyle Instagram’dan şu şekilde paylaştı:

 

“Sizinle YSL Beauty’nin Amerika’daki yüzlerinden biri olacağımı paylaşmak benim için büyük bir onur. Şükran ile doluyum. Bu benim için tarihi bir ilk. Artık toplumda güzellik kavramını farklı ve daha medeni bir seviyeye taşımak için bir şansım var, herkesin kendini güzel hissedebileceği bir toplumdan bahsediyorum. Bu fırsat için teşekkür ederim.”

Açıklamanın sonuna doğru ünlü oyuncu marka ile çalışmanın bir hazine değerinde olduğundan ve set ortamının kusursuzluğundan bahsetti.

“Setteki herkesin birbiri ile iletişimi o kadar güzel ki… Ayrıca birçok siyahi bireyler çalışmak da çok güzeldi. Setteki herkes arasındaki uyum bence örnek niteliğinde.”

Marka ile çalışması dışında 2022 Moore için yoğun geçecek gibi.

Ünlü oyuncu bu yıl çıkacak Aquaman and the Last Kingdom filminde Green Lantern serisinin kötü karakteri olarak bilinen Karshon karakterini canlandıracak.

Karshon DC tarihine göre yüksek radyasyona maruz kalması sonucu yüksek zeka ve telepati gibi güçler edinen bir karakter fakat filmde DC tarihi baz alınacak mı bilmiyoruz. 

Moore Instagram’da film ile ilgili yaptığı paylaşımın altına, ” Çook heyecanlıyım! Harika olacak, beni kabul ettiğiniz için teşekkür ederim @DCcomics.” Yazdı.

Filmin çıkış tarihi 16 Aralık 2022 olarak duyuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.