Ralph Lauren, Pride Ayını Kapsül Bir Koleksiyonla Kutluyor!

 Ralph Lauren, Pride Ayını Kapsül Bir Koleksiyonla Kutluyor!
Digiqole ad

Ralph Lauren Pride ayını, LGBTİ+ toplumunu destekleyen yeni bir kapsül koleksiyon ve kampanyayla kutluyor. Amerikan moda devi LGBTİ+ topluluğunu, aynı zamanda Pride’dan ilham alarak, içerisinde birçok parçanın da bulunduğu bir kampanyayla birlikte destekliyor.

Ralph Lauren’ın Instagram sayfasında şu sözler paylaşıldı:

“Onurla birlikteyiz. Büyük bir değişimin yaşandığı bu zamanda biz, LGBTİ+ toplumundaki hayatların, yeteneklerin ve seslerin duyurulmasının öneminin farkındayız. Bu yılın #RLPride kampanyasıyla ve LGBTİ+ toplumunun yanında durarak, onların hikayelerini ve umutlarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.”

Ralph Lauren’ın sitesinde de destekleyici açıklamalara yer verildi:

“30 yıldır Ralph Lauren, LGBTİ+ toplumunu hem gönüllü faaliyetlerle hem de finansal olarak desteklemektedir ve bu konuda destek veren birçok ortağımız bulunmaktadır.”

“Bu yıl ortaklarımızdan biri olan ve etkin organizasyonlara, projelere ve bu alandaki liderlere değer odaklı yatırımlar yapan Stonewall Community Foundation ile iş birliği içerisindeyiz. Stonewall Community Foundation, LGBTİ+ toplumu içerisinde en hassas kişilere söz hakkı ve öncelik veriyor. Sizler cinsiyet ayrımı gözetmeyen bu Pride koleksiyonumuzdan ürün satın aldığınızda, elde edilen gelirler uluslararası LGBTİ+ organizasyonlarına katkı sağlayarak Stonewall Community Foundation’a bağışlanacaktır.”

Transeksüel bir birey olan ve aynı zamanda hem oyunculuk hem de modellik yapan Indya Moore da reklam kampanyasında yer alarak şunları söyledi:

“Gücüm, eşsizliğim, sevgim, hislerim, anlayışım, tüm bu özelliklerim ve yeteneklerim kendi yaşadıklarımla şekilleniyor. Trans ve siyahi olmaktan gurur duyuyorum!”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

31 Paylaşımlar
Paylaş31
Tweetle
Paylaş
Pin