Richard Madden, Aradığı Aşkı Teen Wolf Yıldızı Froy Gutierrez’de Buldu

 Richard Madden, Aradığı Aşkı Teen Wolf Yıldızı Froy Gutierrez’de Buldu
Digiqole ad

MTV’nin sevilen dizisi Teen Wolf’un yıldızlarından biri olan Froy Gutierrez, karantina günlerini Game of Thrones’tan tanıdığımız oyuncu Richard Madden ile geçiriyor!

The Sun’a göre 33 yaşındaki Richard’ın, Game of Thrones dizisindeki eski rol arkadaşı Emilia Clarke’ın Los Angeles’taki evinde kaldığı bildirildi.

Richard ve 22 yaşındaki Froy, ilk başta şubat ayında Los Angeles’ta birlikteyken görüntülenmişti. Görünüşe göre ikili o zamandan beri aynı evde yaşamaya da karar vermiş.

10 Nisan tarihinde Froy, mutfak tezgahının üzerindeki mısır gevreğinin fotoğrafını paylaşarak “Tekrar evde kalıyorum,” yazdı. Fakat fotoğraftaki mutfak, Emilia’nın Los Angeles’taki evinin mutfağıyla aynıydı.

16 Mayıs Cumartesi günü öğleden sonra Froy, yaşadıkları yere yakın yerel bir restoran olan The Butcher’s Daughter’dan öğle yemeği alırken görüntülendi.

Geçtiğimiz seneyse ortalıkta Richard’ın 13 Reasons Why dizisinin yıldızı Brandon Flynn ile çıktığı söylentileri dolaşıyordu. Buna rağmen Richard, yaptığı bir röportajda bu söylentileri yanıtladı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

616 Paylaşımlar
Paylaş616
Tweetle
Paylaş
Pin