UGG, Yeni Çıkardığı Pride Koleksiyonu ile GLAAD’a 125 Bin Dolar Bağışta Bulundu

 UGG, Yeni Çıkardığı Pride Koleksiyonu ile GLAAD’a 125 Bin Dolar Bağışta Bulundu
Digiqole ad

UGG, bu yılki Pride’ı ve aşkı, yepyeni koleksiyonuyla kutluyor!

UGG’nin bütün cinsiyetlere özel Pride 2020 koleksiyonunda Disco Checker, Fluff Yeah isimli birbirinden sevimli Pride temalı terlikler bulunuyor. ‘The Disco Checker’ 110 dolara, ‘Fluff Yeah’ ise 100 dolara markanın internet sitesi üzerinden satışa sunuldu. Ayrıca terliklerin farklı renkleri de bulunuyor.

Oyuncu ve aktivist Tommy Dorfmann kampanyanın yüzü olarak UGG’nin Pride 2020 koleksiyonunda yer alıyor. Ayrıca Dorfmann, markanın 15 Mayıs’ta yaptığı “Prom For All” isimli etkinliğe sunuculuk yaptı. Yapılan ekinlikte, liseli öğrencilere sanal ortamda mezuniyet deneyimleme şansı verildi.

Marka, kâr amacı gütmeyen ve LGBT hakları ve kabul edilirliği adına mücadele veren organizasyon GLAAD’a 125 bin dolar bağışta bulundu.

Markanın başkanı Andrea O’Donnel, kampanyaya yönelik şunları söyledi;

“Bu, Pacific Pride Foundation ile sunuculuğunu yaptığımız ‘PROUD Prom’un dördüncü yılı oldu. #UGGPRIDE kampanyamızı burada gerçekleştirmeye karar vermemiz güçlü, doğal ve birbirinden harika bireylere, güvenli ve sıcak bir ortamda Tommy Dorfman gibi LGBT dostu ve aktivistleriyle birlikte mezuniyet deneyimi yaşatabilmek içindi. Sizi farklı kılan şeyde güzelliğin olduğunu fark etmenizi, asla olduğunuz kişi veya sevdiğiniz şeyler için özür dilememenizi göstermek istedik.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

27 Paylaşımlar
Paylaş27
Tweetle
Paylaş
Pin