Ricky Martin Gus Kenworthy’nin ‘Erkek Erkeğe’ Takılma Teklifine Böyle Cevap Verdi

 Ricky Martin Gus Kenworthy’nin ‘Erkek Erkeğe’ Takılma Teklifine Böyle Cevap Verdi
Digiqole ad

Bugün uluslararası pop yıldızı Ricky Martin, olimpik serbest stil kayakçı Gus Kenworthy’nin Instagram’da paylaştığı erkek erkeğe ‘kayıp bağlar’ ilanı hakkında The Talk’a konuştu.

Kenworthy ve erkek arkadaşı Matthew Wilkas, Martin ve kocası Jwan Yosef’le Vanity Fair Oscar Partisi’nde görüştükten sonra, ilişkiyi ateşlemek için Instagram’da bir gönderi paylaştılar. Eğer her şey Kenworthy’nin planına göre giderse yüzyılın dörtlüsüyle karşı karşıya kalabiliriz.

Kenworthy’nin sahte craigslist ilanı şöyle:

“*Craigslist kayıp bağlar* Livin La Vida Lonely m4m (LA, California)
Biz: İkimiz de siyah Ralph Lauren smokinler giyiyorduk, benimkinin üzerinde küçük kovboylar vardı. Siz: Siz ikiniz de siyah smokinler giyiyordunuz çünkü yani Oscar ödül törenindeydik herkes öyle giyiniyor. Sen ve kocan aradan sıyrılıyordunuz ama. Hem çok yakışıklı olduğunuzdan hem de siz @ricky_martin ve @jwanyosef’siniz. Dördümüz sohbet ettik ve eğlendik ama ne yazık ki Oscar kaosunda birbirimizi kaybettik. Erkek arkadaşımla gece boyu sizi aradık ama bulamadık. Bir haftalığına buradayız. Haberleşelim.”

The Talk’ta ağzı kulaklarında olan Ricky Martin kesinlikle irtibata geçeceklerini söyledi. Martin, Kenworthy’nin yaptığını tatlı, zekice ve özel olarak tanımlarken Kenworthy’nin ulusal bir hazine olduğunun da altını çizdi.

Kenworthy de Martin’in istekliliğine Twitter’dan cevap verdi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

60 Paylaşımlar
Paylaş60
Tweetle
Paylaş
Pin