Rihanna İlk Pride Koleksiyonunu (Savage X Fenty) Piyasaya Sürdü

 Rihanna İlk Pride Koleksiyonunu (Savage X Fenty) Piyasaya Sürdü
Digiqole ad

Rihanna eşcinsellere istedikleri her şeyi vermiyor olabilir (buna yeni albüm de dahil), ancak iş kadınına dönüşen pop süperstarı, ilk Savage X Fenty Pride koleksiyonunun piyasaya sürülmesiyle kesinlikle gönülleri fethetti.

Halihazırda ferahlatıcı bir şekilde kapsayıcı olan iç çamaşırı markası, ceketler, askılar, crop top’lar ve hatta bir kedicik kırbacı içeren bir kapsül ile olağan gökkuşağı Pride’a sıra dışı bir alternatif sundu.

Drag Race 12. sezon yıldızı Gigi Goode ve model Dexter Mayfield gibi LGBTİ+ yıldızlar, Savage X Fenty’nin GLAAD, The Audre Lorde Project, The Caribbean Equality Project, INC., TransLatin@ Coalition ve Trans Wellness Center gibi projelere destek olan Pride kampanyasında yer alıyor.

Rhianna yaptığı açıklamada,

“Gurur, gerçek benliğinizi takdir etmekle ilgilidir” diyor.

“Bu koleksiyon için çok heyecanlıyım ve pek çok müşterimizi, ekip üyelerimizi ve hayranlarımızı içeren LGBTİ+ topluluğuna sevgi ve destek gösteriyorum.”

Aşağıda Savage X Fenty Pride kampanyasına göz atın:

Aya Brown

“Aşk benim için ne ifade ediyor? Büyükannem, ailem kesinlikle aşkı tanımladı. Birbirimizi nasıl seveceğimiz, nasıl sevilmek istediğimiz gibi sınırları birbirimize öğretmek ve ondan ders çıkarmak. Siyah kadınlar bana aşkın ne olduğunu öğretti.”

Dexter Mayfield

“Vücut pozitifliği, her bedenin dahil olduğu anlamına gelir. İster fit olun, ister zayıf olun, ister kilolu olun, ister engelli olun, ister yetenekli olun, ister – insan olarak spektrumun neresinde olursanız olun, vücut pozitifliği bu demek.”

Eliseo Equihua

“Dürüst olmak gerekirse, bana cesur hissettiren şey biraz kibirli olmam. Bu biraz küçümseniyor ve bunun üzücü olduğunu hissediyorum çünkü görünüşünüzü ciddiye almanın yanlış bir tarafı yok. Kendimi istediğim gibi ifade edebilmek ve kahverengi bedenimi bir ifade biçimi olarak kullanabilmek.”

Gigi Goode

“Sevinç, düşünmek zorunda kalmaman gereken bir şey. Bu, pratik yapmanız gereken bir şey değil, zorlamanız gereken bir şey değil. Sevinç doğal olarak olması gereken bir şey.”

Jaslene Whiterose

“Hikâyemi paylaşmam, genç Trans kadınların benim kadar özgür olabileceklerini bilmelerini sağlıyor.”

Jazzmyne Robbins

“Norm olan insanları destekliyorsanız ve bu yüksek seviyeli photoshoplu görünümleri paylaşıyorsanız, böyle davranırsanız size de böyle davranırlar. Ama aynı zamanda yelpazeye herkesi de dahil etmemiz gerekiyor ve sizin için olmasa bile insanları ne olursa olsun kabul ediyorsunuz.”

Jazzelle Zanaughtti

“Vücudunuzu sadece göründüğü gibi değil, size yaptıkları için de sevmelisiniz. O sizin geminiz, sizi her yere taşıyor, gün boyu size eşlik ediyor ve sizin için yaptığı şeyleri ve görünüşünü sevmeniz ve takdir etmeniz gerekiyor.”

MaryV Benoit

“Hayatımdaki herkesle gerçekten açık, dürüst konuşmalar yapmaya çalışıyorum, herkese karşı açık yürekli olmak istiyorum ve onların nereden geldiğimi, topluluğumun nereden geldiğini ve ben, arkadaşlarım ve sevdiklerime nasıl destek olabileceklerini anlamalarını istiyorum.’

Noah Carlos

“Kendime büyürken her zaman en iyi arkadaşım olduğumu söyledim, bu yüzden hiçbir şeyi değiştireceğimi sanmıyorum. Kendime her zaman ne olursa olsun büyük şeyler yapacağımı söyledim, bu yüzden kesinlikle hiçbir şeyi değiştirmezdim.”

Rahquise Bowen ve Ahmed Kanu

“Başkasının görüşü için endişelenme, sadece senin fikrin önemlidir ve herkesinki sadece ikinci sıradadır. İlk sen gel.” – Ahmet

“Kendini olduğun gibi sev, neyse odur. Güçlüsün, harikasın. Daha azı değil.” – Rahquise

Yusuf Williams

“Günün sonunda kendimi keşfetmenin benim için gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum ve bu genç nesilleri güçlendirmeme ve onlara ‘Soru sormaktan korkmayın’ dememe yardımcı oldu. Onlara söylemek için buradayım çünkü zor yoldan öğrendim, ama aynı zamanda kızgın değilim. Bunu dünyadaki hiçbir şeye değişmem.”

Zachary Tye Richardson

“Bugün kim olduğumu şekillendiren en büyük şey, Güney’in derinliklerinden çıkıp, benim gibi görünen, benim gibi konuşan ve benimle aynı şeyleri deneyimleyen insanları bulduğum New York’a taşınmam. Sadece New York City’nin ilişkilendirilebilirliği, kalbimi kim olabileceğim ve kim olmak istediğim konusunda pek çok farklı olasılığa açtı.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin