Cara Delevigne Bir Kez Daha Puma’nın Pride Koleksiyonunu Tanıttı

 Cara Delevigne Bir Kez Daha Puma’nın Pride Koleksiyonunu Tanıttı
Digiqole ad

Puma, Cara Delevingne’in başrolde olduğu çarpıcı Pride 2021 kampanyasını tanıttı.

Akışkan cinsiyetli model ve oyuncu, “Sonsuza Kadar Özgür” serisini oluşturmak için Puma ile iş birliği yaptı ve kampanya çekimlerinde kapsayıcı Pride bayrağını gururla dalgalandırdı.

Koleksiyon şu anda sadece ABD ve İngiltere Puma mağazalarında satışta. Haziranın sonuna doğru ise tüm Puma mağazalarından koleksiyona erişim olacak.

Geçtiğimiz aylarda panseksüel olarak açılan Cara,

“PUMA ile yaptığım ikinci Gurur iş birliğiyle sadece Onur ayını kutlamak değil, aynı zamanda özellikle LGBTİ+ topluluğunun yüzleştiği zihinsel sağlık engelleriyle ilgili olarak da topluluğun gücünü onurlandırmak istedim,’ dedi.

Koleksiyona, klasik Puma silüetine Pride’dan ilham alan bir yorumun yanı sıra yeni terlikler ve antrenman ayakkabıları da dahil.

Serideki diğer ürünler arasında tamamı sürdürülebilir malzemelerden yapılmış t-shirtler, şortlar, atletler, tozluklar ve bodyler yer alıyor.

Koleksiyonda öne çıkan bir diğer yenilik kampanya boyunca Delevingne tarafından modellenen ‘Forever Free tayt.’

Tayt, Puma’nın Pride bayrağı renkleriyle yeniden tasarlanan ikonik logosunu içeriyor ve fiyatı 35 dolar.

Puma, koleksiyondan elde edilecek gelirin %20’sini Giving Back Fund’ın bir projesi olan ve dünya çapında LGBTİ+ hayır kurumlarını desteklemek için kullanılan Cara Delevingne Vakfı’na bağışlayacağını doğruladı.

Cara ayrıca geçtiğimiz günlerde kadın hakları, LGBTİ+ topluluğu ve iklim kriziyle mücadele için para toplamak amacıyla vajinasının NFT sanat eserini açık artırmaya çıkaracağını duyurmuştu.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin