fbpx   .  

Rihanna, Yeni Savage X Pride Koleksiyonunu Tanıttı

Rihanna’nın Savage X Fenty’si, bir dizi LGBTİ+ yıldızıyla yepyeni Pride koleksiyonunu piyasaya sürüyor! Bu yeni “Savage X Pride” kampanyası, Drag Race yıldızı Plastique Tiara, Fire Island’dan Tomás Matos, Honey Balenciaga, Nikki Garza, Shaheem Anderson, Xoài Phan, Lilli Johnson ve Armiel Chandler’ın beğenilerini sunuyor.

Out’a yaptığı açıklamada Rihanna, 

“Gerçeklik ve kendini ifade etmenin kutlanması, Savage X Fenty’nin yılın her günü temsil ettiği şeylerden biri, bu nedenle, ikinci Pride kampanyamız ve koleksiyonumuzla LGBTİ+ topluluğunun bu desteğini sürdürmekten heyecan duyuyorum.”

Pride Ayı boyunca Savage X Fenty, “LGBTİ+ topluluğunu yükseltmek için yaptıkları inanılmaz işi vurgulamak” için GLAAD ve For The Gworls gibi kuruluşlarla ortaklık yapacak. Savage X Fenty, GLAAD’a bağışta bulunurken, Rihanna’nın Clara Lionel Vakfı (CLF) kâr amacı gütmeyen kuruluşu For The Gworls’a da bağışta bulunacak.

 

Gworls konuyla ilgili şunları söyledi:

“For The Gworls, Siyah trans bireylere kiraları, olumlu ameliyatları, doktor ve terapi ziyaretleri için yardım sağlayan bir yardım kolektifidir. Siyah trans bireylerin bu ihtiyaçlara erişimini sağlama çabalarımızda Savage X Fenty’nin x CLF’sine verdiği destek için müteşekkiriz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.