fbpx   .  

Rihanna’dan Haber Var Dostlar!

Attitude dergisinin dün yayınlanan haberiyle ortaya çıkan Madonna’nın 1990’lardaki hiti “Vogue” un Rihanna versiyonu 2008 yılındaki bir canlı performans için kaydedilmiş yani hemen celallenmeyin. Rihanna’nın yeni albümünde bu şarkı yok. Ancak Rihanna’nın yeni albümüyle ilgili olarak sosyal medyada kendisinin döndürdüğü içerikten yola çıkarak birkaç şey söyleyebiliriz;

1- Yeni albümü muhtemelen #R8 ismiyle yayınlanacak

 

Geçtiğimiz günlerde Rihanna 8. albümünü #R8 ismiyle yayınlayabileceğini sölyemişti. Buna ipucu olarak da kendisinin Kasım ayında stüdyoda yayınladığı bu fotoğrafı, “Kiss It Better” şarkısından bir bölüm olan bu videoyu kanıt sayabiliriz.

2- Sam Smith büyük ihtimalle albümde yer alacak.

2014 yılı yarı yarıya Sam Smith yılı oldu diyebiliriz. Herkes onunla bir arada olmak, düet yapmak istiyor, görünüşe göre Rihanna da taliplerden. Sam Smith Entertainment Weekly de yayınlanan röportajındaysa “Rihanna’nın yeni albümüyle ilgili gerçekten çok heyecanlı gelişmeler yaşanıyor, kayıtlarla ilgiliyse kimsenin bilmediği şeyler biliyorum.” şeklinde açıklama yapmıştı. Bu durumda ya Rihanna ve Sam Smith çok iyi bir whatsapp arkadaşı ya da #R8 albümünde bir düetleri var!

3- Bu şarkı albümde olabilir!

Rihanna neredeyse albümü bitirmeye yaklaştığını bizlere çıtlatıyor. Bir taraftan olabilecek ihtimallerle ilgili küçük yemler atarken yeni yıl tatilinden hemen sonra ise Rihanna’nın albümünde olduğu iddia edilen “World Peace” isimli bir demo kayıt internete sızmış durumda.

4- Taklitler işe yarıyor olsaydı, bu çocuk da Rihanna olmuştu.

RiRi şu anda pek ortalarda görünmese de bu fanlarının onu unuttuğu anlamına gelmiyor. Mina Gerges’e merhaba deme zamanı geldi! Rihanna’nın yeni görünüşünü baştan aşağı ele alan ve bizler için hazırlayan ve sadece bir taklitçi aynı zamanda da modacı olan bu arkadaşın instagramını buradan takip edebilirsiniz.

mina-riri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.