RuPaul’s Drag Race All Stars 4 Yarışmasının Kadrosu Açıklandı!

 RuPaul’s Drag Race All Stars 4 Yarışmasının Kadrosu Açıklandı!
Digiqole ad

RuPaul’s Drag Race All Stars 4 yarışmaları geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

O olacak bu seçilecek derken aylar süren çalkantılı süreç artık bitti. 9 Kasım günü gerçekleştirilen fotoğraf çekiminden sonra, Entertainment Weekly yarışmada kimlerin yer alacağını duyurdu.

Kesinleşmiş liste ise aşağıdaki şekilde:

Monét X Change, Latrice Royale, Trinity Taylor, Farrah Moan, Valentina, Monique Heart, Jasmine Masters, Naomi Smalls, Gia Gunn ve Manila Luzon.

Fiziksel dönüşümünü tamamlamış trans kadınların yarışmasına sıcak bakmadığını belirten yarışma sunucusu, geçtiğimiz sürede eleştirilerin odağı olmuştu.

Ru ise bu talihsiz yorum sebebiyle özür dilemişti. Yarışmacılardan 2017’de trans olduğunu açıklayan Gia Gunn’ın varlığı bu nedenle ayrı bir önem taşıyor.

Latrice Royale ve Manila Luzon da yarışmanın birden fazla All Star türevinde yarışacak olmaları ile bir ilki gerçekleştirecek.

RuPaul: “All Stars 4’teki kızlar çok heyecanlı ve yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorlar.”

“İzleyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını sanmıyorum.”

All Stars 3 finalindeki entrikanın gözünden kaçmadığını belirten Ru Paul ekliyor: “Her zaman yeni ve ilginç bir şey yapmaya çalışıyoruz. Bazen tabii ki işler beklentilerinizin tam tersi şekilde sonuçlanabiliyor.”

Söz konusu finalde yarışmacılar izleyenlerin favorisi Shangela’yı elemiş ve yarışma aynı zamanda 7.sezonun da galibi olan Trixie Mattel tarafından kazanılmıştı.

“Trixie’yi seviyorum. Gerçek bir star. Fakat diğer kızların gözünü bu kadar karartacağını düşünmemiştim.”

All Stars 4 2019’da VH1 kanalında yayınlanacak. Yayın tarihi henüz açıklanmayan yarışma biter bitmez, Drag Race’in 11. sezonu başlayacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 Paylaşımlar
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin