fbpx   .  

Ryan Reynolds, Deadpool’un Biseksüel Olması İçin Marvel’a Yalvarıyor!

Söylentilere göre Ryan Reynolds Marvel yöneticilerine başına buyruk süper kahraman Deadpool’u açıkça biseksüel yapmak için yalvarıyor.

Deadpool çizgi romanlarında panseksüel olarak tasvir edilirken, 2016 ve 2018’de vizyona giren iki uzun metrajlı filmde sadece kadın karakterlerle romantik ilişkiler kurdu. 

 

Ancak Ryan Reynolds, Daniel Richtman’a göre bunu üçüncü Deadpool filmi için değiştirmeyi umuyor. 

Richtman, Reynolds’un üçüncü filmde süper kahramanın cinselliğini keşfetmeyi “çok istediğini” söyledi ve söylenene göre Marvel Studios başkanı Kevin Feige’den “Deadpool’u açıkça biseksüel yapmasını” istedi.

Bu, 44 yaşındaki aktörün Deadpool’un cinselliğini keşfetmeye ilgi duyduğu ilk sefer değil. 

2018’de Comic-Con San Diego’da bir Soru-Cevap toplantısında konuşan Reynolds şunları söylemişti,

“Kesinlikle bu evrenin dünyayı çok gerçek şekillerde temsil etmesi ve yansıtması gerektiğini düşünüyorum. Deadpool’la ilgili harika olan şey, diğer süper kahraman filmlerinin yapmadığı şeyleri yapmamıza izin vermesi.”

Deadpool, Disney’in daha önce karakterin haklarına sahip olan Fox’u satın almasının ardından Marvel Cinematic Universe’e katılacak. Fox’un X-Men evreninden geçen tek karakter olması bekleniyor. 

Marvel, Deadpool’u açıkça kuir yapmayı seçerse, film stüdyosu için tonda dramatik bir değişime işaret edecek. 

Şirket, geçmişte MCU’da LGBTİ+ kimliklerinin açık temsillerinden büyük ölçüde kaçındı; bazılarının spekülasyonu, eşcinselliğin yasadışı olduğu veya sosyal olarak kabul edilmediği ülkelerdeki sansür korkusundan kaynaklanıyor.

Bununla birlikte, daha önceki filmler şiddet ve cinsel içerik nedeniyle birçok ülkede yasaklanmış olduğundan, bu tür korkular bir Deadpool devam filmi için büyük olasılıkla sorun olmayacaktır. 

Reynolds daha önce de bunu doğruladı. Deadpool 2’nin yayınlanmasının ardından şunları söyledi:

“Bu bizim için gerçekten sorun değil, çünkü Çin’de yasaklandık. Çin’de “siktir git!” olarak derecelendirildik.” 

Oyuncu şunları ekledi,

“Bence (Deadpool’un erkeklere olan cinsel ilgisi) daha fazla oynanabilir. Her yönden, her biçimde ve her şekilde.”

Marvel’ın başkanı Kevin Feige, üçüncü bir Deadpool filminin yapım aşamasında olduğunu onaylasa da hayranların sinema ekranlarına girmeden önce bir süre beklemesi gerekecek. 

Yazarlar, devam filmi için bir senaryo taslağı hazırlamak üzere işe alındılar, ancak çekimlerin en az 2022’ye kadar başlaması beklenmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.