Sabrina Dizisinin Yıldızları Gavin Leatherwood ve Luke Cook Sevgililer Mi?

 Sabrina Dizisinin Yıldızları Gavin Leatherwood ve Luke Cook Sevgililer Mi?
Digiqole ad

Sabrina dizisinin yıldızları Gavin Leatherwood ve Luke Cook, sevgili olduklarını geçtiğimiz günlerde bir tweetle açıklayarak kafalarımızda soru işaretleri bıraktı.

Nicholas Scratch karakterini canlandıran oyuncu, Twitter’da rol arkadaşıyla birlikte çıplak yatarken çekmiş olduğu bir fotoğrafı paylaştı ve açıklamasına “Her şeyi yeterince açığa çıkarmak gerekirse @lukecoook ve ben bir yıldan fazladır sevgiliyiz,” yazdı. “Bu da şiddetle seviştiğimiz bir geceden sonraki fotoğraf.”

Sabrina dizisinde Lucifer karakterini canlandıran Luke, aynı fotoğrafı Instagram hesabında da paylaşarak iddiaları ve dedikoduları şaka yoluyla reddetti.

“Bu dedikodular iyice ÇIĞIRINDAN ÇIKTI!” yazdı. Fotoğrafın açıklamasına Sam Corlett’i de ekleyerek aşk üçgeni yarattı ve “Birisi beni bu fotoğrafa photoshopla eklemiş. @gavinleatherwood, @samcorlett ve ben ÇIKMIYORUZ! Ahh.” Yazdı.

Her ne kadar ikili, bariz bir şekilde şaka yapmış olsa da şaka, bazı hayranları durduramadı. Hayranlar, ikiliyi uzun zamandır birbirine yakıştırıyordu ve yakıştırdıklarını da yorumlarda sıklıkla dile getiriyordu.

Bu ilişki yalan mı gerçek mi henüz tam olarak netleşmese de, bildiğimiz tek bir şey var, o da çok yakıştıkları. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

58 Paylaşımlar
Paylaş58
Tweetle
Paylaş
Pin