Saint Laurent Artık Kondom Satacak!

 Saint Laurent Artık Kondom Satacak!
Digiqole ad

Her ne kadar ABD şu sıralar HIV’in yayılmasını önleyen PrEP’i (HIV karşıtı ilaç tedavisi) konuşuyor olsa da, hala oldukça etkili olan ve cinsel yolla bulaşan neredeyse her türlü enfeksiyonu engelleyen bir yöntem var: kondom! Konumuza gelirsek, ünlü modaevi Saint Laurent Paris bu sektöre girme yolunda kollarını sıvadı.

Marka’nın yaratıcı görsel direktörü Anthony Vaccarello, bugün Instagram hesabında yaptığı paylaşımın altında “#condom by Juergen Teller at Saint Laurent Rive Droite,” açıklamasında bulundu. Kondom satışına başladıklarını oldukça kısa ve öz bir şekilde belirten marka, fotoğrafçı Juergen Teller tarafından çekilen “The Love Affair” isimli reklam kampanyasını da duyurmuş oldu. Paylaşım bize model Anja Rubik’in arkadan, model David Alexander Flinn’in ise önden görüntüsünü sunuyor. Yakışıklı ve dövmeli modelin neredeyse her yerini görüyoruz diyebiliriz!

Flinn, vücudunu kaplayan dövmeler dışında çırılçıplak bir şekilde poz vermiş. Instagram tarafından bu cesur pozun sansür engeline takılmamasının tek sebebi, hepimizin asıl merak ettiği kısmı elleriyle kapamış olması. En azından alttan birazcık görebiliyoruz diye kendimizi avutabiliriz.

Vaccarello’nun yaptığı paylaşımda, kondomların markanın yalnızca Paris’teki Rive Droite konsept mağazasında satışa sunulduğunu belirtildi. Fiyatların ne olduğuna dair henüz bir bilgi verilmese de kondom gibi bir ürün gerçekten de cep yakan türden mi olacak bu konu üzerinde uzun uzadıya tartışılabilir.

Her ne kadar marka kendi resmi hesabında, yeni ürünlerine dair henüz bir paylaşımda veya duyuruda bulunmasa da yakın zamanda yapacaklarını düşünüyoruz.

Sonuç olarak, hepimiz seks-pozitiflik düşüncesinden (herkesin cinselliği farklı ve çeşitli şekillerde deneyimleyebileceğini kabul eden bir bakış açısı) yana olmalıyız.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Paylaşımlar
Paylaş21
Tweetle
Paylaş
Pin