Selena Gomez: Eşcinsel Erkeklere Minnettarım

 Selena Gomez: Eşcinsel Erkeklere Minnettarım
Digiqole ad

Oyuncu ve pop yıldızı Selena Gomez, LGBTİ+ topluluğunun onları her zaman seveceğini bilmesini istiyor! 

Grammy’nin resmi web sitesiyle yakın zamanda yapılan bir röportajda, “Lose You To Love Me” şarkıcısı, kariyerinin ilk aşamalarını ve yıllar boyunca büyük LGBTİ+ hayran kitlesinden aldığı desteğin nasıl fark edilmediğini anlattı.

2009’da eski grubu The Scene ile çıkardığı “Naturally” hakkında konuşan Selena şunları söyledi,

“Piyasaya sürüldüğünde gerçekten her yerden önce gay barlarda çalınmaya başladığını hatırlıyorum. Eskiden duyardım. Benden büyük arkadaşlarım dışarı çıktıklarında duyarlardı. Dışarı çıkıp dans etmek için çok genç olduğumdan o kadar kıskanırdım ki. Umarım müziğimde öz sevginin önemini ve kırılganlıktan gelen gücü duyarlar.”

“LGBTİ+ topluluğu benim için oradaydı ve onları hafife almıyorum. Teksas’ta büyürken, çocukken annemin bir grup gay arkadaşı olduğunu ve onların etrafında olmayı sevdiğimi hatırlıyorum. Kimsenin “farklı” olduğundan bahsedilmiyordu. Saf ve içten bir sevgiydi ve bunu asla unutmayacağım.” 

Bu günlerde Selena, sesini sadece şarkı söylemek için değil, aynı zamanda kuir hayranlarına olan sevgisini eyleme dönüştürmek için de kullanıyor ve Taylor Swift gibi diğer önemli pop efsanelerine katılarak ABD hükümetini çok ihtiyaç duyulan ve ülke çapında yaşamın birçok alanında LGBTİ+ karşıtı ayrımcılığı yasaklamayı amaçlayan kapsamlı LGBTİ+ medeni haklar tasarısı Eşitlik Yasasını kabul etmeye çağırıyor.

Selena,

“Son 10 yılda uzun bir yol kat ettik, ancak daha gidecek çok yolumuz var. Senato Eşitlik Yasasını kabul etmelidir. Bunun 2021’de tartışılıyor olması bile saçma.” Dedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin