Haberler Televizyon

‘Sense8’ Özel Final Bölümünün Gala Tarihi ve İlk Posteri Yayınlandı

GMag
Yazar: GMag

24 bölüm drama, entrika ve telepatik kıtalararası grup sekslerden sonra, Lana ve Lilly Wachowski’nin bilim kurgu dizisi bu Haziran’ın sonunda tek seferlik uzun bir bölümle son bulacak.

Sense8’in finali, dizinin iki sezonun ardından katledilmesinden ve hem dizinin yıldızlarından hem de hayranlardan büyük tepki toplamasından 12 ay sonra, Netflix’te 8 Haziran’da yayınlanacak.

Netflix, final özel bölümü için yeni bir posteri görücüye çıkardı. Posterde 8 ana karakter ‘Sonuna Kadar Beraber’ sloganının altında görünüyor.

Şimdiden duygulanıyoruz.

Dünyayı sallayan drama, 2015’te yayınlanan ilk bölümündeki, geniş kapsamı ve trans aktivist Nomi Marks (Jamie Clayton) gibi karakterleri de dahil eden çeşitli oyuncu kadrosuyla alkış toplamıştı.

Erken olumlu eleştirilere ve sıkı sıkıya bağlı hayran kitlesine rağmen Sense8’in ikinci sezonu prodüksiyon başlamadan birkaç hafta önce Lily Wachowski’nin diziden ayrılmasından dolayı yarıda kaldı. Görünen o ki Netflix dizinin bölüm başı 9 milyon dolar tutan masrafı dolayısıyla prodüksiyona devam etmekte isteksizdi.

Sense8’in final özel bölümü 8 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak. İlk bakışı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yaz

64 Paylaşımlar
+1
Paylaş64
Tweetle
Paylaş
Pin