Sephora, Artık Transseksüeller İçin Mağaza İçinde Güzellik Dersleri Veriyor!

 Sephora, Artık Transseksüeller İçin Mağaza İçinde Güzellik Dersleri Veriyor!
Digiqole ad

Sephora, trans ve ikili cinsiyetlerden birine sahip olmayan müşterileri için kapsayıcılığı kutlayan yeni bir dizi ders sunuyor.

Sınıflar, Sephora’nın 2016 yılında başlattığı, bir dizi mağaza içi programın üçüncü girişimi oldu. Örneğin, önceki derslerden biri “kanser tedavilerinin görünür etkilerini ele alan teknikler ve ürünler” üzerine olmuştu.

Sephora, dersin önizlemelerini 22 Mayıs’ta New York’ta düzenledi.

Sephora, odak gruplarını ele aldı ve ders içeriğinin, duyarlılık eğitim prosedürlerinin belirlenmesine yardımcı olmak ve hangi mağazaların en mantıklı olacağını anlamaya yardımcı olmak için, kendi toplumsal cinsiyet yolculuklarını deneyimleyen çalışanlarıyla birlikte çalıştı.

Markanın sürdürülebilirlik yöneticisi Corrie Conrad şunları belirtti;

“Translar ve kendini iki cinsiyetten herhangi birine ait hissetmeyen kişiler topluluğumuzun sevilen bir parçası ve biz onlar için müttefik olmak istiyoruz. Bizim programlarımızın amacı; ister işgücüne katılmak isteyenler olsun, ister cinsiyetlerini sorgulayanlar olsun; bu insanların yanında olmak…”

Dünyanın dört bir yanındaki 150 noktada ders alınabilecek olmasının yanı sıra, bu video serisi daha fazla insana ulaşılabilmesi için YouTube’da da yayınlanacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

22 Paylaşımlar
Paylaş22
Tweetle
Paylaş
Pin