fbpx   .  

Seramik Sanatına Kuir Soluk!

Toronto merkezli Pansy Ass Ceramics, büyükannenizin porselenlerini ve vazolarını biraz daha eşcinsel bir şeye dönüştürüyor. Tüm ürünler el yapımı ve türünün tek örneği. İyi bir arkadaş için bir doğum günü hediyesine veya daha da iyisi bir evi ısıtan hediyeye mi ihtiyacınız var? Pansy Ass Ceramics, penis saksılar ve yaramaz vazolar ve tabaklar için bakmanız gereken yeni yer.

Kurucular Andy Walker ve Kris Aaron, Huffington Post’a, sonunda tam teşekküllü bir işe dönüşen sanat projeleri hakkında konuştular.

 

“Bu eski, süslü yemek takımını ilkel porno çizimleriyle yan yana getirmeyi sevdik. Bunun komik bir birliktelik olduğunu düşündük. Eğlenceli, aptalca ve bir şekilde gerçekten güzel.”

“Şimdiye kadar yaptığımız en iyi parçalardan birinde bir esaret teması var. 70’lerin bu gerçekten şatafatlı çiçek deseninin arasında bağlanmış bir çocuk var. Bence bu iki şeyin kombinasyonu gerçekten çok komik ve biraz da seksi. “

Şımarık ve seksi seramik parçaları, herhangi bir kuir eve mükemmel bir ek. Ayrıca tişörtleri, sweat-shirtleri ve seks pozitif rozetleri var. Ancak yarattıkları en sevdiğimiz ürün, penis saksılarından biri olan “Etli Horoz”.

 

Temelde, küçük bitkileri sergilemek için duvarınıza takabileceğiniz bir penis.

Birkaç yıl önce ikili, Toronto’daki DAIS Galerisi’nde penis saksılarıyla ilgili Gag adlı bir sanat sergisine katıldı.

Kurucular Huffington Post’a,

“Maliyetin önemi yok; bir şeyi seviyorsanız gösterin. Sevdiğiniz her şeyin değeri vardır. Bugünün eşcinsel kültürü minimal tasarımı destekliyor. Herkes temiz çizgileri, düz kenarları ve beyaz yüzeyleri sever. Hepsi çok steril ve temiz. Bu stili sevdim, ama minimalist büfenize çılgın, şatafatlı pembe porselen bir oyuncak ayı koyma fikrini seviyorum. Zevklerinizi katmanlandırın ve ne olacağını görün.” Dedi.

Instagram ve Facebook’ta Pansy Ass Ceramics’i ve penis saksılarını bulun ve bir göz atın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.