Shia LaBeouf: Tom Hardy ile Çıplak Güreştik!

 Shia LaBeouf: Tom Hardy ile Çıplak Güreştik!
Digiqole ad

First We Feast’in Hot Ones isimli web serisinde ünlüler, oldukça acı tavuk kanatları yerken irdeleyici sorularla karşı karşıya kalıyorlar. Bu röportaj sırasında Shia LaBeouf zamanında Tom Hardy ile çıplak bir şekilde güreştiklerini iddia etti. Tabii ki bu sahneyi görmek için hepimiz can atıyoruz!

The Peanut Butter Falcon yıldızı, Hot Ones serisinin 10. sezon prömiyerinde, 2012 yapımlı Lawless filminde başrölü paylaştığı Tom Hardy ile kavga ettikleri söylentilerini yalanladı. Söylentilerden bazıları Hardy’i nakavt ettiğini iddia ediyordu.

Her ne kadar LaBeouf “Söylentilerin hepsi saçmalıktan ibaret” dese de, yine de bilmediğimiz bir şeyler yaşandığını itiraf etti.

“Sürekli güreşirdik. Tom cidden aşırı kaslı ve o zamanlarda da Bane karakteri için hazırlanıyordu. O zamanki kız arkadaşımla benim evimdeydik. Balkondayken Tom’u ve antrenörünü spor salonundan dönerken gördük. Tom’la zaten sürekli birbirimize dalaşırdık, ama Tom birden odaya daldı ve ne olduğunu anlamayan kız arkadaşım aşırı korkmuştu. Tom beni kaldırdı ve o sırada üzerimde hiçbir şey yoktu, yani çıplaktım, beni omzunun üstünden kaldırdı ve ardından koridorda güreşmeye başladık. Biraz keyfim kaçmıştı çünkü o benim hakkımdan gelirken ben garip ve çıplak bir pozisyonda kıvranıyordum… Güreşirken merdivenlerin olduğu tarafa doğru kaydık ve Tom birden merdivenlerden düşüp sırtını incitti. Ardından, filmin çekiminin kalan kısmında Tom herkese onu nakavt ettiğimi söyledi, ama aslında tatlı bir güreş maçı yapıyorduk.”

LaBeouf’un dediğine göre Peanut isimli biri kendisini utandıran tüm bu güreş anını kameraya almış.

LaBeouf’un Tyler Nilson ve Michael Schwartz yönetmenliğindeki son filmi The Peanut Butter Falcon, bakım evinden kaçan 22 yaşındaki Down sendromlu bir adamın profesyonel bir güreşçi olma hayalini anlatıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

32 Paylaşımlar
Paylaş32
Tweetle
Paylaş
Pin