Sony, Yeni Çıkacak Örümcek Adam Filminde Biseksüel Bir Karakter Olmasını İstiyor

 Sony, Yeni Çıkacak Örümcek Adam Filminde Biseksüel Bir Karakter Olmasını İstiyor
Digiqole ad

Geçtiğimiz yıl Tom Holland, Örümcek Adam filmlerinde eşcinsel bir karakter olmasını istediğini GQ ile yaptığı röportajında söylemişti. Bunun “yeni bir karakter yaratmada çok ilerici bir yol” olduğunu düşündüğünü, bu karakterle ekranda olmayı umut ettiğini de söylemişti. Görünüşe göre Sony, Tom Holland ile anlaşma yapıyor.

We Got This Covered’ın kaynaklarına göre Sony, ‘Spider-Man into the Spider-verse’e biseksüel bir karakter getirmeyi planlıyor. Daha önceden bu kaynaklardan gelen söylentiler doğru çıkmıştı. Kaynaklar, Sony’nin eski Örümcek Adam olan Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ı aynı filmde bir araya getirmek istediğini ve Garfield’ın biseksüel olabileceğini de söyledi. En iyisi de, Garfield’ın biseksüel olarak kalmayıp filmde erkek arkadaşı olabileceğini de belirtmiş olmaları.

We Got This Covered aynı zamanda Garfield’ın Örümcek Adam’ın eşcinsel olabileceğini söylediğini de belirtti. Belki de bu yüzden Garfield’ın kuir rolünde olması daha iyi olabilir. 

Henüz bu konu hakkında kesin kararlar alınmadı ve konu şimdilik lafta kalacak. Fakat Örümcek Adam filmlerinde kuirlik görmeyi kesinlikle isteriz.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

65 Paylaşımlar
Paylaş65
Tweetle
Paylaş
Pin