Dünya Haberler

Sosyal Medya Fenomeni Biseksüel Olduğunu Açıkladıktan Bir Gün Sonra Öldürüldü!

GMag
Yazar: GMag

Instagram’ın tanınmış isimlerinden Bianca Devins, 13 Temmuz Cumartesi günü biseksüel olduğunu açıklamıştı. Genç fenomen ertesi gün öldürüldü.

17 yaşındaki Bianca, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Andrew Clark tarafından katletildi.

Polis raporlarına göre, ikili birlikte gittikleri bir konserin dönüşünde şiddetli bir tartışma içine girdi ve kavganın sonu Bianca’nın ölümü ile sonuçlandı. Polis olay yerine intikal ettiğinde Clark’ı, Bianca’yı öldürdüğü bıçak ile kendini bıçaklarken ve cesedin fotoğraflarını çekerken yakaladı.

Fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Clark, ikinci derece cinayetten yargılanmak üzere tutuklandı. Bianca’nın üvey annesi, sosyal medyada dolaşan fotoğrafların paylaşılmasına sitem eden bir Facebook paylaşımı yaptı.

“Fotoğrafları bir kere gördüm ve bir daha aklımdan çıkarmam mümkün değil. Gözlerimi kapattığım zaman, başka bir şey göremiyorum.”

“Gözbebeğiniz kapıdan her an içeri girebilecekmiş gibi hissediyorsunuz, gözlerinizi kapatıyorsunuz ve herşey alt üst oluyor. Bunu hayal edebilir misiniz?”

Ailenin genç Bianca’nın ölümüne dair yaptığı açıklamada aşağıdaki buruk ifadeler yer aldı:

“Yetenekli bir sanatçı, muhteşem bir kız kardeş, bir kız ve bir kuzen aramızdan ayrıldı.”

“Şimdi güzel kedisi Belle’nin yanında bize gülümsüyor. Ve her zaman olduğu gibi Bianca’nın gülümsemesi hayatımızı aydınlatmaya devam edecek.”

Yorum Yaz

27 Paylaşımlar
+1
Paylaş27
Tweetle
Paylaş
Pin