Karşınızdaki Kadına Nasıl Hissettiğinizi Açıklamanın 10 Yolu

 Karşınızdaki Kadına Nasıl Hissettiğinizi Açıklamanın 10 Yolu
Digiqole ad

Bütün boş vaktinizi birlikte geçiriyorsunuz, onunla beraber olmaya bayılıyorsunuz ve bazen kalbiniz yerinden fırlayacak gibi oluyor. Ancak ona nasıl teklif edeceğinizi bilmiyorsunuz. Endişelenmeyin. Derin bir nefes alın ve okumaya başlayın;

1- Kadınlardan hoşlanıp hoşlanmadığını anlamaya çalışın

Bazen hetero kadınlarla flört etmek ve hayatlarındaki “o” kadın olmak eğlencelidir. Hepimiz o yollardan geçtik. Ancak yine de, bizden etkilenmeyecek bir kadının peşinden koşmaya pek de değermiş gibi durmuyor. Bu sebeple, bir kadına olan ilginizi belli etmeden önce onun da kuir olup olmadığından emin olmakta fayda var.

2- Arkadaşlarına sorular sorun

Bazen arkadaşlar bütün ihtiyacınız olan cevabı sizlere verebilir. Buna; hoşlandığınız kadının da sizden etkilenip etkilenmediği de dahil… Arkadaşlar ayrıca arabuluculuk da yapabilirler unutmayın. Bu sebeple, arkadaşlarınızdan yardım almaktan kaçınmayın.

3- Birlikte vakit geçirin

Hoşlandığınız kişi hakkında çok bir bilgiye sahip değilseniz ve ona nasıl açılacağınızı bilmiyorsanız, öncesinde biraz zaman geçirip birbirinizi tanımaya çalışın. Bu, sınıfta ders çıkışında fazladan beş on dakika geçirmek bile olabilir. Ne kadar çok vakit geçirirseniz, birbirinizi daha iyi tanır ve daha kolay yakınlaşırsınız.

4- Temas kurun

Zaten yalnız kalmaya devam ederseniz, iletişim halinde kalın! Onu etkinliklere veya yalnızca sohbet etmeye davet edin. Elbette yapışkan olmayın. Ancak konuşmak ilginç bir şey varsa onunla konuşmaktan korkmayın.

5- Kuir olduğunuzdan bahsedin

İlk başta anlamayabilir, bu sebeple konuşma içerisine yedirerek; kadınlardan hoşlandığınızdan bahsedin. Kurnazca gibi gelebilir ancak aynı geminin yolcusu olduğunuzu bilmesinde fayda var.

6- İlgilendiğinizi belli edin

Doğum gününü hatırlayın. Sizi çağırdığı etkinliklere katılın. Onunla geçirdiğiniz zamanın sizin için değerli olduğundan bahsedin. Ona, insan olarak değer verdiğinizi belli edin. 

7- İltifat edin

Elbisesinin ona ne kadar yakıştığını söyleyin. Makyajının ne kadar güzel olduğundan söz edin. Eğer ilk birkaç iltifatınızı rahat karşıladığını düşünüyorsanız, ne yapıyorsanız onu yapmaya devam edin.

8- Kişiliğine de iltifat etmeyi unutmayın

Gülümsemesine, en sevdiği şarkıyı anlatış şekline, saçına dokunurken ellerinin aldığı hale de iltifat etmeyi unutmayın.

9- Söyleyin gitsin

Bazen en iyi sonuç en bariz olandır. Onu biraz tanıdıktan ve beraber biraz vakit geçirdikten sonra, onunla randevuya çıkmak istediğinizi ona söyleyin. Cevabı evet olabilir, hayır olsa bile dünyanın sonu değil ya!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin