The 1975’in Solisti Matty Healy: Güzel Erkeklerle Öpüşmek İstiyorum

 The 1975’in Solisti Matty Healy: Güzel Erkeklerle Öpüşmek İstiyorum
Digiqole ad

Rock yıldızı, tanık olduğu ilk “ateşli öpücüğün” iki erkek arasında olduğunu söyledi.

The 1975’in solisti Matty Healy, her zaman LGBT topluluğunun yanında oldu ve tanık olduğu ilk öpüşmenin iki erkek arasında geçtiğini söyledi.

Tim Healy ve Denise Welch’in oğlu olan şarkıcı, büyürken çevresinde her zaman ailesinin eşcinsel arkadaşlarının bulunduğunu söyledi.

Attitude dergisiyle yaptığı röportajda Matty, genç yaştan itibaren cinselliğin sadece siyah-beyaz bir şey olmadığını bildiğini söyledi.

“Hayatımda ilk kez ateşli bir öpücüğü fark ettiğimde, öpüşen kişiler erkekti. Annemin arkadaşlarıydılar ve aynı zamanda dansçılardı.”

Yazın kız arkadaşı Gabrielle Brooks’tan ayrıldığı söylenen Matty, cinsellik hakkında her zaman açık fikirli olduğunu ve erkekleri estetik bakımdan ilgi çekici bulduğunu söyledi.

“Zorunda olmadığım sürece cinselliğimden bahsetmiyorum, ancak etrafımdaki şeyleri objektif davranarak güzel bulma yetisine sahibim. Bu yüzden erkekler güzel gelebilir. Bazen erkekleri görüyorum ve ‘Hasiktir’ oluyorum,” diye açıkladı.

“Konu cinselliğe geldiğinde işler biraz değişiyor doğrusu. Güzel erkeklerle öpüşürdüm ama onlarla yatmak istemezdim. Cinsellik söz konusu olduğunda duruyorum anlayacağınız.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

54 Paylaşımlar
Paylaş54
Tweetle
Paylaş
Pin