Orange is the New Black Oyuncularından Lezbiyen Hayranlarına Unutulmayacak Sürpriz!

 Orange is the New Black Oyuncularından Lezbiyen Hayranlarına Unutulmayacak Sürpriz!
Digiqole ad

Kendi iradesiyle Lezbiyenlerin Efendisi (Lord of the Lesbians) ilan edilen Lea DeLaria, diğer Orange is the New Black oyuncularıyla bir lezbiyen çiftin düğünlerine aniden gelerek hayallerini gerçekleştirdi. Komedyen DeLaria’ya, dizinin yıldızları Danielle Brooks (Taystee) ve Yale Stone (Lorna Morello) da katıldı.

DeLaria, Sidney Gay ve Lezbiyen Mardi Gras sırasında gerçekleşen düğüne ait fotoğrafları da paylaştı. Gelen bilgilere göre çift, dizinin büyük hayranlarıymış ve dizinin oyuncuları da hayranlarına unutulmayacak bir gün yaşatmaya karar vermiş.

“Ben @yaelstone ve @daniebb3 Avustralya’ya bir düğün için geldik, hatta gelinler için şarkı söyleyip herkesle dans ettim.”

Yıldızlar, Mardi Gras’ı kutlamak için ülkedelerdi ve Orta Avustralya düğün kıyafet geleneğini kusursuz uyguladılar. DeLaria çiftle şarkı söyleyip, aile fotoğrafları için poz da verdi.

Orange is the New Black oyuncuları, kutlamalar için Avustralya’ya gelen tek ünlüler değil. Cher’in etkinlikte bir performansı olacak ve dizinin kadrosu ülkeyi dolaşırken Gangster’s Paradise şarkısıyla bilinen Coolio’yla da karşılaştı. 

Dizinin yıldızı Samira Wiley, Lauren Morelli ile olan düğününün hiç görülmemiş fotoğraflarını paylaştı. Çift Ekim 2016’daki nişanlanmalarından sonra geçen sene Mart’ta evlenmişti.

Düğün küçük bir törendi ve sadece çiftin aileleriyle en yakın arkadaşları vardı. Wiley’nin Washington D.C.’deki Covenant Baptist United Church of Christ kilisesinde eş papazlık yapan ebeveynleri nikahı kıydı.

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Paylaşımlar
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin