Trans Kadın Kendisine İstenmeden Atılan Penis Fotoğrafına Kendi Penis Fotoğrafıyla Cevap Verdi!

 Trans Kadın Kendisine İstenmeden Atılan Penis Fotoğrafına Kendi Penis Fotoğrafıyla Cevap Verdi!
Digiqole ad

İsteğimiz haricinde gönderilen penis fotoğraflarına karşı ne yapabileceğimiz oldukça zor, hepimiz biliyoruz. Gönderici her ne kadar bu durumdan pek utanmasa da, fotoğrafı alan taraf bunun ne kadar uygunsuz olduğunu ve bu masum olmayan sürprizi aslında istemediğini açıklarken zor anlar yaşıyor diyebiliriz.

Fakat bir kadın, kendisi için oldukça işe yarayan bir yöntem buldu.

Faye Kinley, Twitter’da yabancı biriyle yaşadığı konuşmanın ekran görüntülerini paylaştı. Kimliği belirtilmemiş bir erkek, bir şekilde Kinley’nin telefon numarasını bulmuş ve kadına ne kadar seksi olduğuna dair bir mesaj atarken beraberinde penisinin fotoğrafını iliştirmiş.

Trans bir kadın olan Kinley, PinkNews’a, sürekli istemediği halde erkeklerin penis fotoğraflarını aldığını ve bu duruma artık şaşırmadığını söyledi. Fakat bu sefer farklı bir tutum sergilemeye karar vermişti.

“Birden aklıma ‘aynı şekilde karşılık verme’ düşüncesi geldi ve aldığım cevap tam da beklediğim gibiydi” dedi.

Kendi penisinin fotoğrafını geri gönderen Kinley’nin ardından, isimsiz erkek kafayı yemiş ve kıza ‘neden böyle bir fotoğraf attığını’ sorup numarasını derhal engelleyeceğini söylemiş.

Başka bir Twitter kullanıcısı, “Erkeklere, onların size davrandığı gibi davrandığınızda tamamıyla çıldırıyorlar” diye çok doğru bir ekleme yapmış.

Kinley, kendi attığı fotoğrafın ardından transfobik ve ikiyüzlü bir karşılık beklediğini ve bundan rahatsız olmadığını söyledi.

“Bu adam, trans olduğumu bilmeden önce benimle açıkça seks yapmak istiyordu. Daha sonrasında dehşete kapılıp transfobik davrandığı gerçeği, ‘cinsiyetimin geçerli olmadığına’ dair söylemlerin hiçbirinin aslında geçerli olmadığını kanıtlamış oldu. Beni çekici bulduktan sonra, ilgi duydukları kişinin bir penisi olduğunu fark etmeleri, onlarda ‘gay olma korkusunu’ uyandırıyor. Tüm olay bu.”

Her ne kadar karşı taraf istemeden penislerinin fotoğrafını atan insanların, yaptıkları şeyin ne kadar berbat olduğunu fark etmeleri için karşılığında istenmeyen bir penis fotoğrafı almaları gerekmese de; umarız Kinley’e bunu yapan kişi, bir daha bu tarz fotoğraflar atmadan önce iki defa düşünür.

Ama nedense göndermeye devam edeceğine dair şüphelerimiz var.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

710 Paylaşımlar
Paylaş710
Tweetle
Paylaş
Pin