Troye Sivan’ın Sevgilisinden Eşcinsellik ve İlişkileriyle İlgili Açıklamalar!

 Troye Sivan’ın Sevgilisinden Eşcinsellik ve İlişkileriyle İlgili Açıklamalar!
Digiqole ad

Yirmi üç yaşındaki uluslararası model Jacob Bixenman, Troye Sivan ile olan ilişkisi hakkında geniş bir açılımda bulundu.

Sivan, 2013 yılında eşcinsel olduğunu açıkladı ve özellikle, dile dolanan şarkısı My My My!’dan sonra dikkatleri üzerine çekecek bir şarkıcı olduğunu kanıtladı.

Bu çiftin her ikisinin de LGBT topluluğu hakkındaki coşkusu ve tutkulu destekleri göz önüne alındığında; bir araya geldiklerinde çok şey başarabileceklerini gösterir nitelikteler.

Bixenman, cinselliğinin dışavurumu hakkında şu açıklamaları yaptı;

“Bu ilişkiler herkes için farklıdır, ancak çevrimiçi ortamlarda cinsellik konusunda şeffaf olmanın kişisel olarak önemli olduğunu düşünüyorum. Ekranda basmakalıp karakterler haricinde, kuir bir rol modele sahip değildim. Bence, LGBT olmanın ne demek olduğu imajını ne kadar kişiselleştirirsek, o kadar çok insan anlayacaktır.”

Ünlü bir çift olmanın zorluklarıyla ilgili de şu açıklamaları yaptı;

“İkimiz de çevrimiçi olarak kendimizi paylaşan, ancak yeri geldiğinde gizlilik ihtiyacı duyan insanlarız ve yakın kişisel ilişkilerimize gerçekten değer veriyoruz; bu nedenle, üzerinde bulunduğumuz bu çizgiyi dengelemek bazen zor olabiliyor. Bunlar haricinde ilişkimiz gerçekten kolay ve sıkıntısız.”

Son olarak da, “hissettiği gibi yaşamak” üzerine şunları konuştu;

“Dışarıda kuir insanlar olduğu kadar, kuir olmanın çok çeşitli şekilleri de var. Erkeklerin feminenlikleri mevut durumu tehdit eder, bu yüzden bu feminenliği paylaşmanın ve kutlamanın insanları kendi güvensizliklerini azalttığını düşünüyorum. Çünkü bu benim gözümde, gerçek kurtuluşa doğru atılan bir adım.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin