Tüm Eşcinsel Erkeklerin Ölmeden Önce Denemesi Gereken 10 Seks Türü

 Tüm Eşcinsel Erkeklerin Ölmeden Önce Denemesi Gereken 10 Seks Türü
Digiqole ad

İki erkek seks yaparken birbirinden değişik yollar deneyebilir. Hayatınızın erkeğiyle sevişmek ve herhangi biriyle bir duş kabininde müstehcen şekilde takılmak arasında dağlar kadar fark vardır.

İşte biz de sizler için her eşcinsel/biseksüel erkeğin hayatında en az bir kez denemesi gereken 10 seks türünü derledik.

  1. Asla unutamayacağınız o ilk sefer

Ah ah, bir erkekle ilk kez seviştiğiniz o an. Gerginsiniz. Biraz kafanız karışık. Bunda yanlış olan hiçbir şey yokmuş ama yine de bir şeyler yanlışmış gibi hissediyorsunuz. Utanç, sevinç, kargaşa ve zevk birbirine giriyor ve son derece yoğun bir duygu seli yaşıyorsunuz.


  1. Fazlasıyla hoşlandığınız biriyle beraber olduğunuz o ilk an

Pek çoğumuz için ilk defa bir erkekle beraber olduğumuz an pek de muhteşem değildir. Çünkü genelde karşımızdaki insanı pek de sevmiyoruzdur. (Eğer seviyorduysanız ne mutlu size!) Bu yüzden gerçekten hoşlandığınız (hatta belki âşık olduğunuz) bir erkekle ilk defa birlikte olmak kesinlikle doğaüstü bir deneyimdir. İçinizden şöyle dersiniz: “Vay be, işte bu!”

  1. Kim olduğunu bile bilmediğiniz biriyle, sokakta, arka odada, saunada, parkta vs.

Bana soracak olursanız bu durum tüm eşcinsel erkekler için bir çeşit ergenliğe geçiş dönemi gibi bir şeydir. Bence hepimiz bu tür bir tecrübe yaşamalıyız. O korku dolu telaş daha önce yaşadığınız hiçbir şeye benzemez.

  1. En sonunda “anal seks” denediğiniz an

Eğer benim gibi biriyseniz ilk anal seks deneyiminizden sonra bunun niye bu kadar abartıldığına pek anlam veremezsiniz. Doğru düzgün temizlenememiştim, popomu sıvazlıyordum ve ne yapmam gerektiğine dair en ufak bir fikrim bile yoktu. Ayrıca canımın çok yandığını hatırlıyorum. Birkaç deneme sonra nasıl rahatlayacağınızı öğrendiğinizde neden herkesin bunu bu kadar övdüğünü anlamaya başlıyorsunuz. Ve artık cidden, gerçek anlamda zevk almaya başlıyorsunuz.

  1. Gerçek bir rock yıldızıyla seviştiğiniz  an

Son derece muhteşem bir herifle seviştiğiniz o ilk an. Son derece enerjik biri. Nasıl hareket etmesi gerektiğini iyi biliyor. Ve o an aklınızdan geçenleri okuyabiliyor: “Şu son bilmem kaç yılda ne kadar saçma sapan deneyimler yaşamışım ben böyle?”

  1. İyi bir uyku çekmek için bir Grindr buluşmasına ihtiyacım var dediğiniz an

Grindr varken kimin Ambien’e ihtiyacı olur ki, değil mi ama? Uyumakta sorun çekiyorsunuzdur ve eve birini çağırırsınız. 45 dakika kadar sonra sızmışsınızdır bile. Bebekler gibi mışıl mışıl uyursunuz.

  1. İlk kez seks yaptığınız an (ayık kafayla)

Bir erkekle seviştiğimiz ilk birkaç seferde pek çoğumuz bir miktar kafa çekmeye ihtiyaç duyar. Sonuç olarak ayık kafayla yaptığınız ilk seks hem çok değişik hem de çok özeldir.

  1. Yavaşça, nazikçe ve aşkla seviştiğiniz an

Âşık olduğunuz adamla yaşadığınız o aşk dolu sevişme. Hayat bundan daha iyisini sunamazdı sanırım.

  1. Hafif sapıkça fantezileri olan biriyle seviştiğiniz o ilk an

Poponuza sağlam bir şaplak atar ya da ellerinizi kendi gırtlağına yerleştirip hafifçe bastırır.  Kalp atışlarınız hızlanıverir. Bir nebze sapıkça ve biraz daha yoğun bir deneyim yaşamanın heyecanını yaşarsınız.

  1. Ve tabii threesome

Dürüst olmak gerekirse her insanın ölmeden önce threesome denemesi gerektiğini düşünüyorum. Bence hepimiz bunun nasıl bir şey olduğunu öğrenmeliyiz. Sonuçta bir elin nesi var iki elin sesi var…

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

61 Paylaşımlar
Paylaş61
Tweetle
Paylaş
Pin