fbpx   .  

Tyler Posey: OnlyFans Kendimi Bir Nesne Gibi Hissettiriyor

Teen Wolf’un eski yıldızı, kötü şöhretli içerik paylaşım platformu için bir içerik oluşturucu olmanın ne kadar yorucu olabileceği konusunda açıldı.

https://www.instagram.com/p/CEXA2FuDs9d/?igshid=1h1er77kbb6rh

Popüler bir OnlyFans influencer’ı olmak dışarıdan bakıldığında eğlenceli ve seksi gibi görünebilir, ancak birçok insanın farkına varmayı ihmal ettiği şey, içerik oluşturmanın genellikle yorucu bir iş olduğudur. Eğer bunda başarılı olmak istiyorsanız, sayısız saat, sıkı çalışma ve özveri gerektirir. Çok fazla bağlılık gerektiren herhangi bir işte tükenmişlik zaman zaman kaçınılmaz olacaktır. OnlyFans yaratıcıları, ne kadar büyük ve ünlü olurlarsa olsunlar istisna değiller. TV yıldızı ve Teen Wolf yıldızı Tyler Posey’e sorabilirsiniz.

 

E! İle yakın zamanda yaptığı bir röportajda 29 yaşındaki oyuncu, popüler OnlyFans hesabını ve son zamanlarda aboneleri için düzenli olarak çıplak ve seksi olmak zorunda olması konusunda nasıl hissettiğini açtı.

https://www.instagram.com/p/CEChZWoj6WZ/?igshid=1vvm2vqa4zmuv

“OnlyFans tuhaf. Gerçekten zihinsel olarak yorucu. OnlyFans’te gerçekten bir nesne gibi hissediyorsun. Ortaya koyduğum içerikle olabildiğince sanatsal olmaya çalışıyorum çünkü sadece porno olmasını istemiyorum, anlıyor musun? Yaptığım bu değil ve ben bunu yapan insanlardan uzaklaşmak istemiyorum. Sadece sanatsal olmak ve hayranlarımla iletişimde kalmak istiyorum. “

Tyler şöyle Devam etti:

“Çıplak poz veremiyorum ve kendimi ciddiye alamıyorum. Bu garip, aptalca geliyor, kendimi bir nesne gibi hissediyorum.”

Kısa bir süre önce STARZ’ın süper kuir Now Apocalypse dizisinde rol alan ve Instagram için burada ve orada birkaç üstsüz selfie çektiği bilinen Tyler, sosyal medyadaki hayranlarını fark ettikten sonra ilk olarak 2020 Eylül ayında OnlyFans’e girdi.

Tyler, OF çıkışıyla ilgili resmi bir açıklamada,

“Instagram fotoğraflarımda birçok hayranımın OnlyFans’a katılmam gerektiğini söylediklerini fark ettim,” dedi. “Hayranlarımla daha da yakınlaşmak ve onlarla daha gerçekçi olmak için gerçekten harika bir fırsat olarak görüyorum. OnlyFans’te başka türlü bulamayacağım şeyler hakkında konuşabilir ve benim gibi daha fazla insanla bağlantı kurabilirim. Hayranlarıma eğlenceli bir deneyim sunmak için benzersiz içerikler oluşturmayı ve arkadaşlarımla işbirliği yapmayı başarmak istiyorum.” Demişti.

Bilmeyenler için, OnlyFans, içerik oluşturucuların diğer ücretsiz sosyal medya sitelerinde paylaşmak istemeyecekleri daha özel içeriklerinden para kazanmalarına olanak tanıyan, giderek daha popüler hale gelen abonelik tabanlı bir web sitesi. Her türden sanatçı ve içerik oluşturucu onu kullansa da – Cardi B, Shea Couleé ve Bella Thorne platformda bulunan bazı ünlü isimler – çoğunlukla site, vücutlarını paylaşmak için kullanan yetişkin oyuncular ve seks işçileri ile ilişkilendiriliyor.

Tyler, aboneleri için her zaman seksi içerikler yaratmak zorunda olmak ne kadar anlaşılır bir şekilde yorucu olsa da, hayranları için içerik oluşturmaya devam etmenin en iyi yolunun ne olduğunu hala öğrenmeye çalıştığını söylüyor.

E!’ye “Hâlâ dayanağımı anlamaya çalışıyorum ve nereye gideceğini göreceğiz,” diye de ekliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.